Netradiční osvětlení pro náročné

Netradiční osvětlení pro náročné


Chcete svůj domov proměnit v kouzelné místo plné nevšedních doplňků? Pak nezapomeňte na osvětlení! Lampy, lustry a lampičky jsou zcela nepochybně důležitou součástí každého interiéru. Temné a tlumené světlo je ideální pro sobotní večery k televizi, svítivé lustry zase patří do každého pokoje. Proč ale zůstávat u klasiky, ta už se dávno nenosí! Poohlédněte se po netradičních kouscích, které oživí váš interiér, zaujmou na první pohled a v mnoha případech se bude jednat o originální kousek, který nikdo jiný mít nebude! (Pokračování textu…)

Originální lampičky do ložnice

Originální lampičky do ložnice

I když nejste vášnivým čtenářem, lampička by vám na nočním stolku neměla chybět. Noční hledání věcí nebo otravné vstávání z postele kvůli zhasínání, vám lampičky značně usnadní. Současné trendy nabízejí obrovskou spoustu typů, tvarů lamp i druhů vypínačů. (Pokračování textu…)

Vybíráme světla na terasu i do zahrady

Vybíráme světla na terasu i do zahrady

Zařizujete novou terasu nebo vám praskla žárovka a chcete vymyslet originálnější a osobitější osvětlení pro příjemné chvilky s rodinou a přáteli? Poradíme vám několik tipů, jaké osvětlení vybrat a kam ho umístit, aby poskytlo dostatek vytvořilo intimní atmosféru pro dlouhé letní večery. (Pokračování textu…)

Nezapomínejte na vhodné osvětlení

Nezapomínejte na vhodné osvětlení

Řada lidí si chce neustále vybavovat svůj byt či dům a tak se poohlížejí po různých bytových doplňcích a dekoracích, kterými by celý prostor ještě více zvelebily. Většinou se jedná o různé drobnosti, které jsou umisťovány na stoly, police nebo na další volná místa. Často se však zapomíná na několik důležitých prvků, které jako bytové doplňky také složí. Jedná se o osvětlení celého prostoru. Pryč je doba, kdy se používal jeden centrální lustr, většinou nevzhledných tvarů. Dnes je vhodným doplňkem takzvané bodové osvětlení, které lze pohodlně umístit doslova na jakékoliv místo ve stropě. Díky svému velkému výkonu i malé světlo pohodlně prosvětlí velkou plochu.
(Pokračování textu…)