Samolepky na zeď jsou velkým interiérovým hitem posledních let. Stěny místností mohou ožít během pár chvilek. Vybraný motiv totiž stačí na zeď pouze přilepit. A když vás omrzí, stačí ho jednoduše ze stěny sloupnout. Některé samolepky na zeď lze použít vícekrát, ale vzhledem k jejich příznivé ceně, vás ani jedno použití nebude finančně bolet. Samolepky Chocovenyl vám ale nabízejí ještě mnohem více!

Originalita, kterou si zamilujete

 samolepka

Chocovenyl a jejich nálepky jsou svým vzhledem naprosto originální hned z několika důvodů. Produkty, které jsou určeny zejména do dětských pokojů a heren, neobsahují žádné PVC, což je ze zdravotního hlediska veliká výhoda. Samolepky jsou navíc jedinečné svým designem, který vás okamžitě okouzlí. Samolepky vyobrazují například pohádkové postavičky, moderní roztomilé sovičky či lesní zvířátka, jako jsou například srnky, medvědi, mývalové a různí ptáčci v jejich věrné podobě. Zvlášť je také možno zakoupit písmena, ze kterých můžete na stěnách vytvořit osobité nápisy. Chocovenyl také vytváří nápadité a funkční hodiny do dětských pokojů, se kterými můžete děti učit poznávat čas zábavnou formou.

Pohlaďte ji

 zeď

Chocovenyl ale nejsou samolepky, jak je znáte. Zapomeňte na chladný plast a seznamte se s příjemnou tkaninou, díky které se samolepky stávají mnohem skutečnějšími. Například rozhodnete-li se pro samolepku lesního zvířátka, bude pro vaše dítě po prvním pohlazení více než obyčejným obrázkem na zdi. Se samolepkami Chocovenyl vytvoříte dětský pokojíček plný pohádkové a také pohodové a uvolněné atmosféry. Co takhle mít možnost procházet se lesem plným milých zvířat každý den? Chcete vytvořit dětem svět, ve kterém se bude rozvíjet jejich fantazie a kreativita?  V tom případě máte díky jedinečným samolepkám Chocovenyl skvělou příležitost!

Autor úvodního obrázku:  SimonCMason

Autor obrázku v textu: teamstickergiant

Autor obrázku v textu:  Decorze