Chmurné, chladné a deštivé počasí svádí k návštěvě sauny. Příjemné teplo působí příznivě nejen na vaše pocity, ale zejména na organismus. Pryč je doba, kdy jste museli za tímto osvěžujícím zážitkem chodit do speciálních zařízení. Svou soukromou saunu můžete mít doma a užívat si tak nerušené pohody, kterou by vám mohl každý závidět. Navíc pravidelné saunování nejen v zimním období blahodárně působí na imunitní systém, stav pokožky a duševní pohodu.

Pořiďte si domů

 sauna2

První možností je využití infrasauny. Její účinky se pozitivně podepisují na kardiovaskulárním systému, jelikož dochází k prohřívání těla do hloubky, což se také projevuje na pružnější a jemnější pokožce, rychlejším hojení jizev a, věřte, nevěřte, i odstranění celulitidy. Infrasauny jsou určeny pro 1-6 osob a můžou být umístěny i do malých prostor. Sauny jsou většinou vytvořeny ze dřeva či jeho kvalitních napodobenin a tak vám v domě vznikne nejen ozdravný koutek, ale také místo se zajímavým a vkusným designem. Další varianta se nabízí v podobě finské sauny. Ta již po staletí dodává tělu energii a zvyšuje jeho odolnost, snižuje psychické vypětí a odstraňuje nespavost. Stejně jako infrasauny i finské sauny jsou tvořeny kvalitními materiály, které jsou dílensky naprosto dokonale opracované. Vaši saunu si můžete nechat zrealizovat na míru. Nenechte se odradit překážkou v podobě šikminy, oblouku nebo atypického tvaru místnosti. Navíc typizované sauny pro domácí použití koupíte už za pár tisíc.

sauna3

Každý by měl mít doma svůj koutek pohody. V dnešní uspěchané době, kdy není prostor téměř na nic, se málokdo donutí chodit pravidelně do sauny a věnovat tomu další čas navíc. To lze ale lehce změnit. Domácí sauny ozdraví vaše tělo i mysl a také vás budou zkrášlovat. Jejich zpracování, použité materiály, interiér a barva laděná do přírodních tónů nastolí ve vašem domově naprostou harmonii a teplou atmosféru, která uchvátí celou rodinu. Domácí sauny již nepatří do kategorie – nedosažitelné. Příznivé ceny umožňují všem dopřát si nadstandard v podobě domácí soukromé sauny.

Autor úvodního obrázku:  Design Inspiration Gallery

Autor obrázku v textu:  finishedbasement.ca

Autor obrázku v textu:  adamtrigg