Také vás už nebaví vyhazovat peníze za limonády nebo obyčejnou vodu? Balená voda nebo slazené a ochucené minerálky často ani není chuťově dobrá a rozhodně není zrovna zdravou volbou pro děti. Hledáte způsob, jak se nakupování pití vyhnout a zároveň si dopřát relativně zdravou, chuťově vyváženou a cenově výhodnou sodovku? Velkým hitem posledních měsíců je Sodastream, který vám během malé chvilky dopřeje osvěžující nápoj.

Pití za necelých 9 korun

Sodastream se rychle stal miláčkem v kuchyni a to nejen díky svému krásnému designu. Sodastream vás nadchne jednoduchou výrobou čerstvé sodovky, kterou si můžete zpestřit mnoha zajímavými náplněmi a také netradičními chutěmi sirupů. Ať už zvolíte jakýkoliv model výrobníku sody, vždy čekejte elegantní a jednoduchý styl, který bude vaší kuchyni vždy lichotit. Praktický plast je omyvatelný a dobře se udržuje. Princip Sodastreamu je podobný jako znáte u klasických sifonů. Výrobník obsahuje bombičku, která nápoj prosytí dle vaší libosti.

sodastream2

Nápoje si můžete vyrábět ve třech stupních – jemně perlivá, perlivá a silně perlivá. Stačí jednoduchý stisk a lahodné sycené nápoje můžete nosit na stůl. Pokud si rádi pošmáknete i na něčem zajímavějším než čisté vodě, nabízí Sodastream originální sirupy, které ocení nejen děti. Vyzkoušet tak můžete příchutě nealkoholických koktejlů jako například cosmopolitan, caipirinha nebo mojito či margarita. Z ovocných příchutí vás určitě nezklame pomeranč, jahoda, jablko nebo grapefruit. Maliny, citron, borůvka, pomelo, bezový květ, hroznové víno, mandarinka, třešeň či různé druhy coly jsou jen krátkým výčtem dalších příchutí, které vám Sodastream nabízí.

sodastream3

Zapomeňte na předraženou balenou vodu. Sodastream naplní veškeré vaše představy o osvěžujícím a lahodném nápoji. Navíc už nebudete muset sešlapávat PET láhve a plahočit se s nimi ke známým žlutým kontejnerům. U výrobníku sody vás čeká výměna bombičky, kterou ale bez problému vyměníte za další originálně naplněnou bombičku na jednom z 1600 výměnných míst. Levnější variantou je naplnění původní bombičky za necelou stokorunu a to na jakémkoliv prodejním místě. Dopřejte si čerstvé sycené nápoje v příchuti, kterou si zvolíte. Na Sodastream brzy nedáte dopustit.

Autor úvodního obrázku:  estoyradiante

Autor obrázku v textu:  HarmonicMama

Autor obrázku v textu:  israel21c_internal