Nemusíte být specialisté v komunikaci, ani nevadí, že nepatříte mezi zdatné řečníky. Existují totiž doplňky do domácnosti, které vše podstatné řeknou za vás. Jednoduché doplňky s nápisy či výstižnými hesly vykouzlí úsměv na tváři nejen návštěvě ale samotným majitelům – vám. Vsaďte na originalitu a nechte za sebe promluvit design, styl a umění.

Přivítání už na rohožce

 cedule

Pozdrav vepsaný do rohožky je skvělým nápadem, jak naznačit, že je váš domov otevřen hostům a návštěvám. Vtipné a veselé rohožky koupíte ve všech hobby centrech a specializovaných prodejnách s bytovými doplňky či na internetu. Originální nápisy vybírejte v angličtině, němčině, francouzštině i češtině. Od jednoduchých „hello“ až po univerzální „welcome“ – nápisy, které pochopí každý. V kuchyni zajisté oceníte originální nádoby s nápisy. Popcorn nebo třeba čokoláda tak najde svoje místo v té správné mističce. Takové doplňky najdete v kuchyňských potřebách i supermarketech. Na pečivo či brambory a zeleninu se prodávají zase speciální košíky s přesnými popisky, takže i když nebudete rozumět anglicky, najdete česnek nebo bylinky v těch správných dózách a krabičkách. Romantickou atmosféru zase podtrhnou skleněné doplňky s nápisy. Závěsné lucerny s nápisy o lásce, štěstí a přátelství jsou ideální jako dárek, hodí se skvěle k výzdobě terasy či balkonu a neurazí ani v kuchyni na parapetu a poličce. Vybírat můžete i roztomilé květináče popsané moudry a citáty, které jsou vám blízké.

 doza

Jestliže jste našli oblibu v plechových retro cedulích, máte se nač těšit. Nabídka je obrovská. Od vtipných cedulí, které se hodí do dětských a studentských pokojů až po komody s dopravnými značkami. Do bytu si můžete pořídit také motivační cedule s texty plnými optimismu. Kulatá značka se zákazem vstupu dává jasně najevo, že nemáte na nikoho náladu, naopak VIP parkovací cedule všem řekne, kdo tady má tu čest parkovat. Nezůstávejte jen u toho! Co třeba designové hodiny s daty? Užijte si originální domácnost i vy a nezapomeňte na doplňky, které to řeknou za vás.

Autor obrázků: occahome