Mít skvěle vybavený byt nemusí být nijak složité. Velkou roli totiž hrají především doplňky. Pokud jsou dobře vybrány, stačí jejich vhodné umístění a rázem může mít celý prostor zcela jiný nádech. Oblíbenou věcí, která je využívána jak v pracovnách, tak ložnicích nebo obývacích pokojích jsou různé rámečky, především s fotografiemi vašich blízkých. Již dávno neplatí, že takový rámeček na fotografii je pouze obdélníkový výrobek s nevzhledným rámem.
Moderní designéři dokážou téměř zázraky a tak lze tento doplněk koupit v obrovském množství různých velikostí a samozřejmě také provedení.

Vyzkoušejte digitální fotorámeček

V posledních letech se na trhu objevily i fotorámečky, které fungují na digitálním principu. Vypadají podobně jako běžné, ale obsahují displej, na kterém se postupně promítají jednotlivé fotografie. Ačkoliv řada lidí této možnosti využívá, stále jsou hitem klasické rámečky na klasické fotografie. Ty lze umístit jak na řadu polic, tak na stůl nebo také pověsit na zeď. Díky tomu učiní celý prostor především mnohem útulnější, jelikož bude na obrázku vyobrazen někdo ze členů rodiny, nebo rodina samotné. Pokud o této možnosti přemýšlíte, určitě neváhejte.

Digitální fotorámeček

Digitální fotorámeček, laihiu

Rámečky nebo stojánky na fotografie jsou skvělým doplňkem do každého bytu. Není nutné je umísťovat pouze do pokojů, ale lze je pověsit na stěnu například i v předsíni nebo v chodbě. Zajímavý rámeček celé fotografii navíc dodá zcela jedinečný vzhled.

Ojedinělou zajímavostí jsou i takzvané držáky fotografií, které jsou vyrobeny v designu například stromu, který se postaví na určené místo. Jednotlivé fotografie se na něho pouze lehce přilepí a tento doplněk tak vytvoří zajímavou koláž, kterou ne v každém bytě najdete. Pokud hledáte něco skutečně originálního, je to dobrá volba. Samozřejmostí je možnost vybrat si z mnoha barev, například černé či zelené, či tradiční bílé.

Autor úvodního obrázku – fotorámečky na zeď: anneh632