Sezóna, kdy začnete s rozpalováním grilů, se neúprosně blíží. Pro ten správný a jedinečný požitek nejen z ochutnávání, ale i přípravy rozmanitých pochoutek je potřeba mít výkonný a dobře funkční gril. Možná jste to právě vy, kdo se v tuto dobu poohlíží po novém grilu, na kterém bude příprava jídla a výsledek v podobě dokonalého pohoštění hračka. Podívejte se na nový typ grilu, který otevírá úplně jiné úrovně a možnosti grilování.

Celoroční grilování

 lotus gril 1

Unikát, o kterém mluvíme, najdete pod názvem LotusGrill. Můžete si být jisti, že vás LotusGrill překvapí ve všech ohledech. Jedná se o světový unikát mezi grily. První velkou výhodou tohoto šikovného pomocníka je jeho využitelnost jak v exteriéru, tak v interiéru. Říkáte si, že grilovat v obýváku je nemyslitelné? Opak je pravdou! LotusGrill je bezkouřový, nevznikají nebezpečné zplodiny a dokonce slibuje grilování bez zápachu z uhlí nebo briket. Grilování s pomocí LotusGrillu je založeno na použití hnědého uhlí, které se v grilu rychle rozehřívá a poměrně dlouho hoří. A to není vše! Gril se rovněž vyznačuje bezpečnostními prvky jako jsou bezpečnostní svorky, díky nimž nepustíte žádný žhavý uhlík nebo vnější stěnou, která se nezahřívá. Dovádějící děti, které by se mohly v zápalu hry grilu chytnout, vás odteď můžou nechat v klidu. Hospodyňky ocení možnost rozložení a umytí roštu v myčce. Už žádné složité čištění kartáči. LotusGrill je tak praktický!

 gril 2

Grily LotusGrill se navíc stanou ozdobou vaší zahrady, terasy nebo balkónu. Jedinečný design přináší grily v pestrých a veselých barvách jako jsou žlutá, červená, oranžová, švestková nebo limetkově zelená. Užijte si zábavné a stylové grilování, v kterémkoli ročním období. Cena za tuto technickou vychytávku je velice příznivá. LotusGrill můžete zakoupit již od 4000 korun. V nové sezóně vám nesmí chybět unikátní typ grilu, který vám bude závidět nejedna návštěva či soused.

Autor obrázků: resqwater