Nejen dům si zaslouží být vystylizovaný do posledního detailu. Pořádnou dávku své pozornosti byste měli věnovat také zahradě. Zahrada je místo, kde především v krásných a slunných dnech často odpočíváte, hrajete si s dětmi, grilujete či pořádáte party s přáteli. Gril, posezení, upravený trávník, květiny, okrasné keře a další zahradní prvky jsou pro krásnou zahradu nezbytné a tedy každý podle sebe dá zahradě určitý styl a nápad. Houpačky si můžete dovolit do jakékoli zahrady, a přesto budou vždy do celého jejího konceptu skvěle zapadat.

Oáza klidu pro celou rodinu

 houpací síť

Houpačka je ideálním místem pro odpočinek, odpolední kávu nebo přečtení knížky a rozhodně patří k zábavě dětí. Zejména ty si dokážou užít houpání naplno. Trh s houpačkami není nijak omezený a vy si tak můžete vybírat z mnoha druhů. Z klasických zahradních houpaček, závěsných houpaček nebo například z houpacích sítí. Klasické zahradní houpačky jsou většinou kovové nebo dřevěné a poskytují prostor až čtyřem osobám. Houpačky můžete mít se stříškou i bez a co se týče barevného provedení, pak si buďte jisti, že na výběr máte z mnoha barevných kombinací. Houpačky jsou vyráběny v zajímavém designu, který bude lichotit i elegantní a decentnější zahradě. Některé houpačky připomínají spíše postel, což doslova vybízí k ulehnutí a lenošení po celý den. Závěsné houpačky můžete umístit na zahradu, terasu, ale i do interiéru. Závěsná houpačka je určena pro jednu osobu a tak vám dává možnost vytvořit si svůj koutek, kde si budete moci užívat klid a pohodu.

 zahradní houpačka

Zapomeňte na dobu, kdy jste se chtěli pohoupat v houpací síti a připadali jste si ovázání jak kus uzeného. Houpací sítě se dnes vyrábějí z příjemného materiálu, který vás nebude nikde tlačit ani řezat. I zde můžete vybírat z rozmanitých barevných kombinací. Odpolední zdřímnutí v houpací síti si určitě rychle zamilujete.

Autor úvodního obrázku:  Heath Cash

Autor obrázku v textu: Listen Missy

Autor obrázku v textu:  mlcbube