Igelitové tašky patří stále k hojně využívaným produktům. Možná nikde na světě nepanuje taková obliba igelitek jako v České republice. Tato univerzální taška je skladná a tak není divu, že ji spousta lidí nosí u sebe jen pro případ potřeby. Nákupy a různé přenášení věcí se tak děje v těchto nevzhledných a trhajících se taškách. Velice často je vidíme, jak nám „zdobí“ parky, chodníky nebo dětská hřiště. Igelitky jsou plastové tašky, a tak často končí na skládkách nebo právě veřejných prostranstvích, kde se velmi dlouho rozkládají. Nemyslíte, že je čas na změnu?

Chytrý a stylový nápad

 plastové sáčky

Společnost Ecobag přinesla vkusné řešení. V sortimentu, který nabízí, najdete obrovské množství rozmanitých tašek, které jsou opatřeny zipem a unesou zátěž kolem 20 kilogramů. Tašky jsou vyráběny například z recyklovaných PET láhví nebo tak, aby po vyhození nepřitěžovaly už dost znečištěnému životnímu prostředí. Tašky můžete pohodlně poskládat, takže ani v kabelce vám nebudou vadit a vy už nebudete muset vytahovat tu ohavnou bílou šustivou igelitku, která unese o polovinu méně než tyto chytré a praktické tašky. Právě ty originální, které najdete v obchodě Ecobag, jsou rozděleny do různých kategorií, ale každá z nich vám nabízí hravé, elegantní, nápadité a stylové řešení. Nemusíte se tak bát, že budete chodit s nevzhlednou reklamou. Naopak, tašky jsou v hezkých moderních barvách a vzorech jako jsou například květinové ornamenty, puntíky, ovoce nebo originální pojetí různých světových metropolí. Potisky jsou velmi kvalitní a tak se nemusíte bát tašku vyprat.

 ecobag

Ecobag vám také nabízí nevšední a okouzlující nákupní košíky, tašky na lahve nebo na nákupní vozíky, tašky na kolečkách nebo piknikové koše. Neutrácejte zbytečně za igelitky. Tašky z Ecobagu jsou levné a stylové. Uvidíte, že si na ně bleskurychle zvyknete a návrat k igelitce bude pro vás již nepředstavitelný.

Autor úvodního obrázku: PAULTREACY.COM

Autor obrázku v textu:  Ligia Callaz

Autor obrázku v textu:  Saídos da Concha