Osobní kačenky jsou oblíbeným doplňkem především mezi dospělými, kteří se rádi vracejí do dětských let. Jedná se o gumové kačenky, se kterými jste jako děti dováděli ve vaně. Vyberte si netradiční doplněk do bytu i poutavý dárek pro své blízké!

Tato varianta kačenek je ale velmi pěkně designově zpracována a tak nejen vaší koupelně dodá nový originální nádech a šmrnc. Jejich kouzlo se skrývá v různorodosti. Můžete si vybrat takovou kačenku, která se hodí přímo k vám nebo vašim přátelům. Buďte originální a potěšte své blízké vtipným dárkem!

3700740128_186cd20be3_oBarvy a motivy

Pokud již máte rozmyšleno, komu kačenku podarujete, zkuste vybrat takovou, která jeho vlastnosti nejvíce vystihuje. Vybírat můžete z povolání, stylů či vlastností. Zakoupit můžete například rybáře, kosmonauta, dělníka, vojáka, tenistu, ďáblíčka, andílka nebo také třeba princeznu. Výjimkou není ani superman, anglická stráž, kostlivec, ženich, nevěsta nebo kačenky potištěné vlajkou oblíbeného státu. Pokud byste rádi někoho rozveselili, pak vězte, že kačenky se prodávají v mnoha pestrobarevných kombinacích. Puntíkované, s kytičkami, čtyřlístky, s duhou a další veselé motivy vás okouzlí už při jejich výběru. Osobní kačenka určitě potěší i jako drobný dárek třeba na svátek svatého Valentýna i partnera. Krásné něžné motivy, kačenky poseté srdíčky a roztomilými nápisy obměkčí i pořádného morouse.

4689863155_ced9af9fd9_bObdarujte blízké

Kačenky jsou milým doplňkem a rozhodně se budou vyjímat i na jiném místě než je okraj vany. Autorská společnost Bud by Designroom vytvořila kačenky s cílem vytvořit cenově dostupné dárky v originálním pojetí. Nápad má úspěch především mezi dospělými, kteří si touto cestou předávají kapku nostalgických dětských vzpomínek a v podstatě osobní vnímaní obdarovaného. Cena osobních kačenek se pohybuje kolem 200 Kč a to je pro tak originální věcičku velmi solidní. Neváhejte a vyberte si také svou vlastní osobní kačenku.

Autor úvodního obrázku: EvelynGiggles

Autor obrázku v textu: Phil_Parker

Autor obrázku v textu: geezaweezer