Dánská společnost Karup, která dokáže osvěžit každý interiér, započala svou nevšední a originální výrobu nábytku v roce 1972. Rychlý úspěch a rozvoj firmy si vyžádal její usídlení ve městě Karup, které dalo i jméno této společnosti. V současné době slaví firma úspěch po celém světě a nabízí nábytek v prvotřídní kvalitě a designu. Jejich kousky se hodí do každé místnosti, ale díky svému svěžímu a mladistvému designu se skvěle hodí do studentských pokojů, pracoven, pokojů pro hosty či moderních obývacích pokojů a ložnicí. Necháte se i vy zlákat značkou Karup a pořídíte si pohovku, postel, křeslo nebo futon?

Design, pohodlí a kvalita

 karup2

Tajemství úspěchu firmy Karup spočívá v borovici. Borovicové dřevo je poddajnější, má krásnou barvu, vysokou trvanlivost a úroveň. Nábytek z borovice je lehký a vždy velmi elegantní a nápaditý.   Borovicové dřevo je cenově dobře dostupné, a tak se Karup může dostat jednoduše i k vám domů. Nábytek od firmy Karup si můžete pořídit v přírodní barvě borovice, která vás posune blíž k jedinečné atmosféře skandinávských zemí nebo jsou pro vás nachystány lakované povrchy v odstínech White, Cherry a Wenge. Každý kus, který firma prodává, je do detailu propracovaný a staví na vysoké kvalitě a komfortu. Tak například futony je možné si objednat dle vlastních představ. Vzhledem k tomu, že každý futon je ruční práce, nabízí se jedinečná možnost být pokaždé originální a pokaždé trochu jinak.

 karup3

Naprostou pohodu a eleganci vám domů přinesou lenošky. Díky polohovatelnosti si můžete na velice vkusné lenošce dopřát klid u knihy nebo odpolední spánek. Také nedostatek místa pro návštěvy se dá vyřešit lenoškou od firmy Karup. Postele a pohovky vás omámí dokonalými barvami a nápaditými prvky. Další určitě velice ocenitelnou výhodou, je možnost jejich složení. Z pohovky uděláte postel a naopak, což je při nedostatku místa nedocenitelné. Přírodní skandinávský styl inspirovaný nejen přírodou, ale i jinými světovými kulturami rozzáří váš domov v malinkaté chvilce.

Autor obrázků: DarksideForce