V současné době je velmi moderní a také praktické volit podlahy s hladkým a lehce stíratelným povrchem. Plovoucí podlahy, dlažby nebo linolea můžou mít sice krásné vzory, ale jen správný kobereček zahřeje nejen vaše nohy, ale pohladí i duši interiéru. Malý stylový koberec například před televizí, u postele nebo pod konferenčním stolkem jednoduše ale výrazně změní podobu pokoje. Designové kusové koberce patří do každého domova a ani vám by neměl alespoň jeden kus chybět.

Máte už ten svůj doma?

koberec1

Hledáte něco nepříliš křiklavého a příjemného nejen na pohled, ale i na dotek? Ručně vyráběné koberce s chlupatým vlasem se vám budou určitě v tomto případě líbit. Jednobarevné vzory jako je například bílá, zelená, zlatá nebo růžová či červená dodávají kobercům decentnost a jsou vhodné do jakékoli místnosti. Lesklé provedení najdete u ručně vyráběných koberců s dlouhým jemným chlupem. Zajímavé kombinace barev a svěžího vzhledu z nich dělají oblíbené a vyhledávané zboží. Pokud u vás doma koberečky využíváte k tomu, že se na nich rádi usadíte nebo i poležíte, měly by vás dostatečně hřát. Hustý a teplý koberec vyrobený z vlny je ideálním řešením.

Podtrhněte styl domova

koberec3

Patříte k lidem, kteří jsou veselejší, mají rádi trochu extravagance a všednost jim nic neříká? A už jste slyšeli o kobercích Arte Espina? Ty jsou vyráběny z vlákna Espirelle, díky němuž jsou extrémně pohodlné a odolné proti opotřebení. Různé kolekce vám přináší různé tvary, vzory i barvy. Například kolekce Popular je plná pestře barevných koberců se zajímavými ornamenty. Koberce Contemporary nabízí kousky se zvířecími vzory a rozmanitě stínovanými ornamenty. Koberce Specials vás zavedou do jiného světa plného abstraktních vzorů a kolekce Lounge vás bude přitahovat díky svým úžasným barvám. Pořiďte si kvalitní koberce, které budou zdobit a ozvláštňovat váš interiér.

koberec2

Autor obrázků: Vloerkledenwinkel.nl