Kuchyň je často nejvyužívanější a také nejvyhledávanější místností v bytě. Kafe s kamarádkou, příprava jídel, společný oběd nebo večeře či menší oslava s přáteli se nezřídka odehrává právě v kuchyni. Kuchyň má své osobité kouzlo a vy vše potřebné po ruce. I z tohoto důvodu je doslova rájem pro větší i menší doplňky, které kuchyň oživí a dodají ji váš osobitý styl, který z kuchyně udělá ještě útulnější místo.

Hravá, veselá i elegantní

 kuchyň1

Individualita i rozdílný vkus jsou skvělou příležitostí pro návrháře a designéry, jak ukázat, že umí vyhovět všem, a proto se trh plní originálními a zajímavými doplňky, které velice jednoduše budou zdobit vaši kuchyň. Naprosto okouzlující jsou například čajové sady De Dames od DLP-Paris nebo Primarose od Price&Kensington, která vám učaruje barevnou kameninou a úchvatnými vzory květin. V kuchyni by vám také neměly chybět dózy na kávu, čaj, těstoviny nebo rýži. Volit můžete například mezi čistou elegancí skla s bambusovým víkem od společnosti Bambum nebo veselými dózami, které se budou líbit zejména dětem od DLP-Paris. Galzone vám nabízí porcelánové dózy ve tvaru plechovky a když už jsme u toho plechu, zakoupit si můžete originální plechové dózy, které jako by vás vrátily o půl století zpátky.

 kuchyň2

Rozházené kuchyňské potřeby nebo kusy nádobí nevypadají moc lichotivě. Pomocí chytrých stojanů ale můžete mít vše uklizené a nebude vás to stát ani moc místa. Zde vám opět šikovně pomůže Galzone, Typhoon nebo Kapital Deco. Díky jejich chytrým stojanům, které jsou navrhovány s ohledem na poslední trendy, se vám v pracovním prostoru už nebudou válet žádné zbytečné věci. Kuchyň je místem, kde můžete doplňky dokupovat v podstatě neustále. Vyšperkujte si i vy svou kuchyň a vtisknete ji vaši individualitu a styl, který bude přitažlivý pro děti i návštěvy.

Autor úvodního obrázku:  60-Second-Video-Review

Autor obrázku v textu:  tapsuk.com

Autor obrázku v textu:  wheredidyoubuythat.com