Přemýšlíte, čím potěšit svou drahou polovičku, jak jí dát najevo své city nebo naopak připomenout významnou chvíli, datum a zážitek. Pak se neváhejte poohlédnout po stylových hodinkách, v pánském či dámské provedení a nechte se okouzlit kvalitním zpracováním, stylovými tvary a zdobením. Pány zase zaujmou funkce, vlastnosti a voděodolnost, která je nedílnou součástí sportovních typů hodinek.  Už máte dárek pro svého miláčka?

Věnování napořád

 DG hodinky

Luxusní hodinky pořídíte za skvělé ceny na internetu. Ten nabízí nejen moderní značky, ale také oblíbené modely, které nosí i celebrity. Vybírat můžete z kvalitních ocelových řemínků, kožených pásků a hranatých či kulatých ciferníků. Pro ty z vás, kdo obdivují něco nevšedního a hodinky nepovažují za ukazatele času, ale spíše módní doplněk, se hodí spíše hodinky vsazené do řetízku nebo ciferník jako součást náramku. Online shop poskytuje báječné ceny, nabídku rozmanitých modelů a často i málo sehnatelné zboží. Například sportovní hodinky Guess potěší každého muže, stejně jako hodinky věhlasné značky Citizen. Dámy naopak často sahají po trendy značkách jako je Guess, Dolce Gabbana nebo DKNY. V nabídce najdete také kousky pro náročnější ženy. Ty jistě neurazí sortiment od Armaniho nebo Burberry. Elegantním doplňkem v podobě hodinek Calvin Klein budete za hvězdu každého večírku. Sportovně založené ženy si rády nasadí hodiny vzdušné značky Tommy Hilfiger nebo Diesel. Záleží pouze na vás, zda dáváte přednost luminiscenčním ručičkám, barevnému provedení, hranatému ciferníku, nebo naopak toužíte po klasických hodinkách s velkým kulatým ciferníkem s římskými číslicemi.

 hodinky1

Máte už vybraný model a teď přemýšlíte, jak ho udělat pro vaši lásku neobyčejným? Pak zkuste nechat udělat věnování do hodinek. Pěkná slova, citáty o lásce nebo vaše společné heslo vás bude provázet na každém kroku a vůbec vám nebude vadit, jak ten čas utíká. Vyrytí nápisu je cenově dostupné a skvěle podtrhne krásu luxusních hodinek.

Autor úvodního obrázku:  Sahetah

Autor obrázku v textu:  sherwingacula

Autor obrázku v textu:  ajf.350d