Rádi čtete, ale nechtějí se vám těžké knihy nosit v kabelce nebo tašce? Díky elektronické čtečce můžete pohodlně číst kdekoliv. Je doopravdy malá a velmi lehká, takže ani nebudete pořádně vnímat, že je neustále s vámi. Neochuzujte se o prožitek z úžasných příběhů, které nám knihy přinášejí. Vyberte si čtečku knih, která vás nikdy neomrzí. A nezapomeňte, můžete si jí vzít s sebou do práce, na dovolenou, využijete ji během čekání na autobus nebo třeba ve wellness centru!

Cenově dostupné čtečky s funkcemi potěší

9

Velkou výhodou čteček je jejich nízká hmotnost a velikost. Mohli byste namítnout, že elektronika klasickou knihu nenahradí. Technologie je natolik propracovaná, že vám ani přijde, že se nedíváte na papír. Jediné co čtečka nenahradí, je typická vůně knih. Elektronický papír vám zajistí pohodlné čtení i během výrazného oslnění sluncem. Ovládání je v češtině a je velice intuitivní. Velikost písmen si můžete nastavit tak, aby vaše oči netrpěly. Stránky otáčíte pohodlně díky ovládání na displeji nebo přímým dotekem displeje.

Funkce virtuální klávesnice vám umožní dělat si poznámky, záložky nebo značení vašich oblíbených pasáží nebo vět, které vás zaujaly. Elektronickou čtečku stačí nabíjet v průměru jednou za měsíc přes USB port. Obrovskou výhodou je velká kapacita, to znamená, že v tomto malém přístroji můžete mít třeba i tisíc knih, pokud budete chtít. Knihy se dají do čtečky snadno nahrát v různých formátech. Každá čtečka má ve svých specifikacích vyjmenované formáty, ve kterých můžete knihy stahovat. Na internetu objevíte knihy, které se třeba zrovna neprodávají a jsou velice špatně dostupné. Vy si je ale můžete jednoduše najít a jejich přečtení vám nic nebrání.

5171904305_d6a6ddf8dc_o

Elektronická čtečka vám nabízí možnost uchovat si obrovské množství knih bez toho, aby se na ně v lepším případě prášilo ve vaší domácí knihovně. Elektronické čtečky jsou často doplněny o funkce přehrávání MP3 nebo připojení k internetu přes Wi-fi. Velkým pomocníkem je pro studenty, kteří jistě funkce čtečky ocení. Někdo ale nedá dopustit na staré knihy z půjčovny plné vůní…

Autor obrázků: kindelportal