Krb vytváří jedinečnou atmosféru vašeho domova. Příjemné teplo a originální interiér vytvoříte pomocí krbů v obývacím pokoji, ložnici či společenské místnosti nebo pracovně. Klasické krby s římsou nebo bez často tvoří srdce domova, a ne v každém bytě či domě si takový krb můžete dovolit. Moderní technologie a propracovaný design dal vzniknout naprosto unikátním designovým krbům. Krb můžete mít prakticky kdekoli. Ani váš dům nebo byt nemusí být o krb ochuzen!

Tvar krbu podle vašich představ

 krb1

Designové krby se odlišují od klasických tvarem i možnostmi umístění. Kreativita tvůrců je u každého jednotlivého krbu výrazně znatelná. Podtrhnete moderní tvář bytu krbem, který připomíná padající kapku? Krb je uchycen na stropě a dno pomyslné kapky se vznáší nad zemí. Interiéru dodáte úplně nový rozměr umístěním takového krbu doprostřed místnosti. Krby můžete samozřejmě umístit i na stěnu místnosti, kde vynikne fascinující hra plamínků díky prosklené ploše kolem roštu. Elegantní a chytré řešení nabízí krb připomínající svislý tunel. Válec, který protíná místnost od země až ke stropu, vám nabízí několik moderních barevných variant. Vy tak můžete mít stylový červený krb postavený přímo vedle sedací soupravy. Krb má přibližně ve středové části prosklenou část, která z něj dělá unikát a nepřehlédnutelný interiérový prvek.

 krb2

Krby můžete zakoupit v překvapivých variantách. Jednou z nich je bezesporu krb, který má rošt zabudovaný v podlaze a odtah je zajištěn komínem ve tvaru kuželu. S takovým krbem budete mít pocit, jako byste se přenesli do světa plného pohody a klidu. I vy si můžete vytvořit svou soukromou oázu klidu, ze které bude sálat příjemné teplo. Designové krby můžou být zabudovány tam, kde to u klasických nejde. Dodejte vašemu domovu moderní a originální vzhled, který vás bude bavit každý den.

Autor obrázků:  Design Collector