Kromě ložnice je místem odpočinku a relaxace také koupelna. Co by mohlo být lepší a příjemnější, než si v zimě dát hřejivou teplou sprchu nebo naopak osvěžují a chladivou sprchu v letních měsících? Abyste se cítili v koupelně příjemně, musí interiér nepochybně lahodit vašemu oku. Když se vám něco nelíbí, určitě si k tomu nevybudujete vztah. Chystáte se rekonstruovat? Moderní vzhled koupelen nabízí jemné, čisté a velice trendy skleněné sprchové kouty. Pokud se nechystáte k žádné změně, stejně byste se měli zamyslet, jestli podmanivé sklo v koupelně není přece jen to pravé pro vás.

Sprchové kouty na mnoho způsobů

koupelna1

Prostor koupelny se skleněnými sprchovými kouty je naprosto okouzlující. Na výběr máte samozřejmě z více variant a je jen na vás, jakou konečnou podobu bude sprchový kout mít. Kout může obsahovat klasickou vaničku. Ta ale krásně zapadne do prostoru sprchového koutu a v podstatě ji ani nebudete vnímat. Sprchové kouty mohou být usazeny také rovnou na podlahu, takže prostor zůstane jednotný.  Máte atypickou koupelnu a na sprchový kout kladete speciální požadavky? Skleněné sprchové kouty se vyrábějí přímo na míru! Varianty nabízejí bezrámové sprchové kouty nebo s fixní sprchovou zástěnou. Zástěna může být tvořena čistým sklem nebo s matnějším či s dekorem. V každém případě se jedná o odolný materiál, u kterého se nemusíte bát nehody, když za sebou prudce zavřete. Určité typy skel nabízejí i komfort v podobě povrchové úpravy proti usazování vodního kamene a zasychání kapek.

koupelna2

Skleněné sprchové kouty patří k módním trendům poslední doby. Zbavte se nevzhledných závěsů, na kterých se chytá špína a plíseň a dejte prostor světlé a vzdušné variantě. Volbou skleněných sprchových koutů ukážete všem, že i koupelna může být elegantní a s krásnými čistými liniemi bez zbytečných detailů. V tomto případě stoprocentně platí, že v jednoduchosti je krása. Proměňte i vy svou koupelnu na kousek ráje.

Autor úvodního obrázku:  PhotoAtelier

Autor obrázku v textu:  mysteamroomagazine

Autor obrázku v textu:  telokaspo