V dnešní době se setkáváme s různými trendy, ať už extravagantnějšími, nebo zcela netypickými. Hitem posledních měsíců jsou obyčejné EUR palety, z kterých můžete vyrobit naprosto neobyčejný a okouzlující nábytek. Nábytek z palet má mnoho výhod. Mezi ty největší patří rozhodně cena a také jejich ekologická šetrnost. Pokud si troufnete na vlastní výrobu, nábytek bude mít nápad a v každém případě to bude vždy originál. Zkuste si pohrát s dřevěnými paletami a dejte vašemu bydlení novou tvář.

Návrat k přírodě

Palety seženete ve výkupnách. Dejte si pozor, aby vás jejich nízká cena neporazila. Na výběr máte z více rozměrů nebo dle přání i z netypických velikostí. Z palet si můžete udělat nábytek téměř do celého bytu. Postele a noční stolky dokážou proměnit ložnici v útulné a jedinečnou oázu spánku. Houpací křesla, sedačky i klasické křesla či židle z palet stačí doplnit hezkými sedacími matracemi a polštáři a krásný kus nábytku je na světě.

palety

Konferenční či odkládací stolky se z palet dají udělat na tisíc různých způsobů. Je jen na vás, zda bude kulatý, čtvercový nebo s odkládacím prostorem v jeho spodní části. Hodiny, police a stojany budou nepřehlédnutelné. Předsíně si můžete vybavit vtipnými věšáky a pracovnu úžasnou knihovnou. Nábytek z palet je nejen zajímavý a netradiční, ale hlavně plně funkční.

palety2

Barevné provedení je už zcela vaší záležitostí, což je rovněž velká výhoda. Stačí štětec a barva a váš nábytek bude mít barvu, kterou jste si vysnili. Pokud nepatříte mezi kutily a raději byste si nábytek z EUR palet zakoupili, pak ani v tomto případě nebudete mít problém. Trh se rozrůstá o firmy, které se zaměřují zrovna na tuhle oblast. Vy si tak můžete pohodlně vybrat krásný kousek, nestarat se o montáž a jen si nové ozdoby z palet užívat. Nápaditý, výrazný, ale zároveň velmi moderní a stylový nábytek z palet si brzy zamilujete.

Autor úvodního obrázku: pierrevedel.com

Autor obrázku v textu: pierrevedel.com

Autor obrázku v textu: Wickerfurniture