Nenápadný doplněk, který má každý doma a často i na více místech v bytě či domě. Hodiny nemusí sloužit jen k tomu, abychom věděli kolik je hodin, ale mohou být i úžasnou a okouzlující dekorací. Nové moderní styly vám dopřávají nespočet tvarů a motivů. Hodinami ozdobíte i zvýrazníte prázdné nebo nudné stěny. Odvažte se a pořiďte si výstřední a velice nevšední hodiny. Od teď bude sledování času zábava.

Designově s Discoclock

hodinyDoplňky do bytu vybíráte určitě velmi pečlivě. Už jste se zamýšleli nad hodinami? A co byste řekli na italské hodiny Discoclock ze Studia Stefanutti? Tyto hodiny přinášejí velmi neotřelý styl. Hodiny jsou vyráběny z gramofonových desek, přičemž si můžete zakoupit hodiny s klasickou černou deskou, které dominují vzory nebo hodiny, které budou obsahovat kromě klasické černé gramofonové desky ještě jednu další ve zlaté, stříbrné nebo starorůžové metalíze. Motivy černých desek tak vyniknou ještě mnohem více. Originalita, kterou tyto hodiny přinášejí, nezná mezí. Hodiny se prodávají ve tvaru aut, motorek, znamení zvěrokruhu, motivů tetování, zvířat, západu slunce, nápisů, ornamenty, mapy země, což ještě stále není vše. Hodiny s vtipně uspořádanými čísly, s geometrickými tvary nebo hudebními motivy nejsou výjimkou. Hodiny, jejichž součástí je gramofonová deska, jsou originální, vtipné a velice stylové. Zkrášlete svůj interiér!

Carneol design ve skle

hodiny3Skleněné hodiny Carneol Design vám domů naopak přinesou krásné čisté linie. Hodiny se prodávají ve tvaru proužků, které jsou všelijak zaobleny. Ručně malované hodiny si můžete vybrat v rozmanitých a naprosto úchvatných kombinacích, které dodávají sklu velice elegantní a okouzlující design. Hodiny Carneol nemusí zdobit pouze stěny. Umístit je můžete i na stůl nebo polici a i v tomto případě očekávejte velice netradiční řešení. Opusťte stereotyp a oživte si dům originálními hodinami. Hodiny, co mají styl, rozhodně nikdo nepřehlédne. Už víte, kolik je hodin?

Autor úvodního obrázku: Liverpool design

Autor obrázku v textu: Fluid Forms

Autor obrázku v textu: Wickerfurniture