Chcete svůj domov proměnit v kouzelné místo plné nevšedních doplňků? Pak nezapomeňte na osvětlení! Lampy, lustry a lampičky jsou zcela nepochybně důležitou součástí každého interiéru. Temné a tlumené světlo je ideální pro sobotní večery k televizi, svítivé lustry zase patří do každého pokoje. Proč ale zůstávat u klasiky, ta už se dávno nenosí! Poohlédněte se po netradičních kouscích, které oživí váš interiér, zaujmou na první pohled a v mnoha případech se bude jednat o originální kousek, který nikdo jiný mít nebude!

Nabídka je pestrá a zajímavá

 lustr

Designové světla a atypická svítidla se hodí do každého interiéru a je jedno, zda dáváte přednost modernímu stylu bydlení nebo zůstáváte u klasiky. Originální lampy pořídíte třeba v bazarech nebo na bleším trhu. Jedná se o kousky, které mnohdy naše babičky schovávají na půdách a ve sklepech. Přitom můžete mnohdy starou lampičkou udělat více parády než novým předraženým kouskem. Dáváte-li přednost modernímu designu, pak vsaďte na netradiční lampy. Závěsné lustry v podobě plastových paprsků připomínající slunce rozsvítí každý obývací pokoj a hodí se také do haly či kuchyně. Návštěvu můžete okouzlit i dlouhým závěsným lustrem z mnoha malých plastových kytiček, které vytváří příjemné přítmí. Závěsné svítidla pořídíte v mnoha různých variantách a záleží tak pouze na vás, které vás skutečně nadchne. Ať už to budou stříbrné řetízky, plastové ozdoby nebo látkový klobouk, vždy získáte jedinečný doplněk do vaší domácnosti. Hledáte spíše novou lampičku do ložnice nebo pracovny? Prohlédněte si nabídku nevšedních svítidel se zajímavě řešeným podstavcem. Ten seženete třeba ve tvaru lana, řetězu, naskládaných kamenů nebo neviditelným podstavcem.

 lampa

Lampičky a svítidla jsou také vhodným dárkem pro vaše blízké. Podívejte se po nějakém výjimečném doplňku, který váš dům prozáří, osvětlí a stane se pomocníkem pro příjemně strávené chvilky ve vašem domově. Inspirujte se tradičním dřevem, novodobým plastem i nevšední kameninou.

Autor úvodního obrázku:  InteriorDesignHouse

Autor obrázku v textu:  ismael villafranco

Autor obrázku v textu:  InteriorDesignHouse