Představte si, že přijdete domů po náročném dni v práci, dáte si sprchu a poté si otevřete dveře od své vlastní sauny a pěkně v teple zregenerujete celé tělo. Stačí si pořídit domácí saunu. Není to přitom žádný problém, vestavěné sauny se přesně přizpůsobí každému domu či bytu.

Saunu můžete mít prakticky kdekoliv. Stačí doslova jen pár metrů místa a větratelná místnost s elektrickou přípojkou. Se zbytkem už si poradí dodavatel. Vy si jenom vyberete, co všechno v sauně chcete.

Ideální umístění? Koupelna

I když v současnosti není problém dát saunu kamkoliv, přece jenom jsou místnosti, které jsou pro ni vhodnější. Třeba koupelna. Právě ta bývá pro umístění vestavěné sauny nebo saunové kabiny ideální. Kromě toho, že se v ní po každém saunování hned snadno zchladíte a nemusíte kvůli tomu běhat po celém bytě či domě, tak tam také nebývá problém s odvětráním.

A nemusíte se bát, že se vám sauna do koupelny nevejde. Například saunovým kabinám Mini od českého výrobce Saunasystem stačí jen málo přes metr čtvereční prostoru.

Stačí i balkon

Pokud ale přesto nemáte v koupelně dost místa nebo chcete mít saunu jinde, není to žádný problém. Na saunovací kabinu vám stačí jen kousek rovného místa. Třeba rodinná sauna Ideal zabere necelé dva metry čtvereční. Snadno se tak vejde třeba i na balkon.

Sklep nebo půda? Žádný problém

I když vám ale chybí rovný prostor, sauny se vzdát nemusíte. Kvalitní firmy, jako je třeba právě Saunasystem, vám ji vyrobí na míru. Pokud bydlíte v paneláku, můžete ji mít třeba ve sklepě. Stačí pozvat dodavatele, aby se na místo podíval a domluvit se s ním na nejlepším řešení. Není přitom problém vyhnout se třeba různým trubkám.

Saunu vyrobenou na míru přitom můžete mít prakticky kdekoliv. Kvalitní firma si poradí skoro s jakýmikoliv překážkami, a proto není problém mít saunu třeba na půdě.

Vyberete si doplňky i materiál

Nejen, že se sauna na míru 100% přizpůsobí prostoru a dokonale ho tak využije, ale vyberete si i kompletní vybavení přesně podle svých představ. Nestane se tak, že by vám něco chybělo nebo naopak přebývalo.

U sauny na míru si tak vyberete třeba i materiál stěn a snadno ji tak přizpůsobíte dalšímu vybavení v domě. Kvalitní české firmy, jako je třeba Saunasystem, vám zvládnou saunu vyrobit třeba s prosklenými bočními stěnami.