New York – legendární velkoměsto nacházející se v USA je cílem a snem mnoha turistů. New York je místem rozmanitých kultur, stylů a hlavně více než osmi miliónů lidí. Historicky cenné památky, oblíbené i dnes, se staly nejen vyhledávanými mezi cestovateli, ale i návrháři.

Díky nim si můžete alespoň částečně proslulé město přiblížit a mít ho kousek doma. New York není jen domovem sochy svobody, ale i dalších zajímavých míst, které jsou efektivně a důvtipně přenášeny na obrazy, tapety a jiné dekorační plochy.

Pověste ho na stěnu

New yorkZřejmě každý, kdo měl možnost navštívit New York, si přivezl nějakou památku v podobě hrníčku, vlajky, klíčenky nebo obrázku. Obraz je nejsnadnější cestou k dekoraci s motivy New Yorku pro ty, kteří tam nebyli. Vaši stěnu může zdobit obraz složený z jednoho, dvou, tří nebo třeba pěti dílců. Části jsou přesně rozděleny tak, aby na vaší stěně vznikla nevšední podoba New Yorku. Chtěli byste se velkoměstu přiblížit ještě více? Pak neváhejte a kupte si 3D obrazy. Ty nabízejí celou škálu efektů, jako například různá panoráma, letecké záběry, noční New York, sochu svobody, most Brooklyn Bridge, newyorské taxíky nebo již neexistující newyorská dvojčata neboli World Trade Center.

Tapetové město NY

Samolepící tapety rovněž ozdobí vaše stěny nebo dveře. I v tomto případě máte na výběr z mnoha podobizen New Yorku. V obou případech se můžete rozhodnout, zda chcete realističtější barevné provedení nebo zasněnější černobílé zpracování, které může být ozvláštněno zvýrazněním nejdůležitějších prvků obrazu červenou, žlutou nebo modrou barvou.pracovna NY

Doplňky do bytu

Ani u jídla se nemusíte vzdávat pohledu na New York. Pod talířem můžete najít prostírání s motivy velkoměsta a na zdi designové hodiny. Chtěli byste ještě více New Yorku? Pak jsou pro vás připraveny věšáky na bundy a kabáty, povlečení, paravány anebo levnější puzzle, které poslouží jako zábava ve volném čase, ale později právě jako skvělá dekorace. Zkrášlete si interiér a dopřejte si pohled na magický New York každý den.

Autor úvodního obrázku: Baloulumix

Autor obrázku v textu: Artem Ermakov

Autor obrázku v textu: thewallmuralshop