Říkáte si, jak byste mohli oživit stěny bez tapetování nebo malování? Nudy vás zbaví samolepky na zeď, které váš interiér rozzáří. Samolepky na zeď můžete kdykoliv sundat nebo vyměnit a vaše místnosti budou mít znovu a znovu novou podobu. Samolepky jsou vyráběny v různých velikostech. Vy si tak můžete umístit novou dekoraci v podstatě na celou stěnu a vytvořit si tak originální obraz, který určitě nikdo nepřehlédne. Krásné a jedinečné samolepky na zdi podtrhnou osobitost vašeho interiéru bez namáhání.

Najděte si svou samolepku

samolepky

Samolepky na zeď jsou dělané z kvalitních materiálů, jako je například vinyl, který je pevný a vytvoří matný vzhled. Samolepky si můžete uspořádat dle vaší libosti. Zapojte svou kreativitu a pusťte se do zdobení vašich stěn. Samolepky na zeď můžete zakoupit v různých podobách, které ale jdou vždy s dobou a posledními trendy. Motivů existuje nepřeberné množství, ale mezi ty nejoblíbenější patří květiny, které vypadají jako by vám vyrůstaly přímo z podlahy. Motivy květin mohou být doplněny o různé citáty, které navodí úžasnou romantickou atmosféru. Stěny můžete také ozdobit stromy v klasické podobě nebo v různobarevných kombinacích, které vás přenesou do světa fantazie a dobré nálady. Nechybí ani města. Proč si nevytvořit místnost, ve které se rázem octnete v Londýně, New Yorku nebo italské Pise či francouzské Paříži? Samolepky na zeď také nabízí obrovské množství ornamentů, které si na stěně můžete složit zcela podle vlastní fantazie.

samolepky3

Hravé samolepky na zeď ocení bezesporu také děti. Motivy princezen, aut, zvířátek, dinosaurů nebo víl nemůžou vaše ratolesti zklamat. Dětský pokojíček bude veselý a roztomilý a vaše děti nadmíru spokojené. Pokud byste chtěli něco zcela extra, podívejte se na 3D zrcadlové samolepky. Nejenže vytvoří nádherné dekorace v podobě rozmanitých obrazců, ale navíc mohou sloužit jako zrcadlo. V moderním bytě si jednoduše najdou své místo.

Autor obrázků:  Wickerfurniture