Interiér, který má náboj a výrazný prvek můžete mít i vy. Grafosklo je naprosto nepřehlédnutelné a díky tomu dokáže natolik upoutat pozornost, že drobné nedostatky zůstanou nepovšimnuty. Dejte prostor originalitě a eleganci, jednoduchosti a modernímu designu. Sklo se stává čím dál více oblíbenějším prvkem v interiérech. Navozuje pocit čistoty a křehkosti. Grafosklo navíc dodá celkovému půvabu skla ještě i nápaditost a šmrnc. Dveře, stěny a obklady rozjasní každou místnost!

Inspirujte se

 pracovnidesky.eu

Jak vlastně vypadá grafosklo? Jde o skleněné prvky se zalaminovaným digitálním tiskem nebo textiliemi, proto vždy čekejte naprosto okouzlující a trendy podobu takových prvků. Co se týče kuchyní, tam největší prostor dostane grafosklo v podobě obkladů. Ač by se mohlo zdát, že obklady nejsou nejdůležitější část kuchyně, musíte uznat, že dokáží dotvořit a zvýraznit celkovou její podobu. Protože můžete vybírat z obrovského množství návrhů, určitě si mezi obklady z grafoskla vyberete jedinečný kousek, který žádný soused mít nebude. Navíc plocha je celistvá, takže se nemusíte obávat zanesení a namáhavého čištění spár. Design takových obkladů dodá kuchyni velice moderní vzhled. Pokud si nevyberete z nepřeberného množství motivů, jako jsou květiny, ornamenty nebo například ovoce v různých barevných provedeních, můžete si pořídit grafosklo s jakýmkoli motivem nebo fotografií, na kterou si ukážete. Grafosklo v kuchyni může nýt také zakomponováno přímo do kuchyňské linky.

 perito.eu

Dveře z grafoskla jsou vyráběny z bezpečnostního kaleného skla. Vy se tak nemusíte bát, že by se mohly lehce rozbít. Stejně jako u prvků v kuchyni, také u dveří můžete vybírat z obrovského množství motivů, které z vašeho interiéru udělají naprostý unikát. I rozdělení místností může být nevšední a krásné. Grafosklo se používá i do stěn a rozdělený prostor mezi částmi místností může být ohraničen třeba lesem, barevnými obrazci nebo různě tvarovanými ornamenty. Propracovaná technologie, společně s vaším osobním vkusem dokáží vytvořit velice originální a designový prvek interiéru.

Autor úvodního obrázku: umimeudelatdomov.cz

Autor obrázku v textu: pracovnidesky.eu

Autor obrázku v textu: perito.eu