Postel je oblíbené místo malých i velkých, ať už pro odpolední odpočinek nebo vydatný noční spánek. Při ulehání se pohled často zastaví na stropě. Začnete vidět všechny nedokonalosti, opadávající malbu nebo odlupující se stropní dekorace. Možná vás nudí jeho obyčejná barva, možná byste chtěli místnost oživit a zvýraznit právě pomocí stropu. A co takhle zkusit vytvořit na stropě vesmír nebo realistickou noční oblohu či iluzi? Pusťte si domů kousek noční oblohy a usínejte pod hvězdami.
7987736733_1d06cd5914_b

Nekonečný vesmír

Hvězdný strop je vhodný kamkoli, ale ložnice a také dětský pokojíček je nejideálnější. Představte si radost dětí, když se před usnutím budou moci zahledět do vlastního vesmíru! První možností, jak si takový strop pořídit, je ruční malba dle vašeho přání. Můžete si sami zvolit, jestli váš strop bude plný hvězd, planet nebo mléčné dráhy. Dětem se kromě toho můžou na stropě prohánět víly nebo hrdinové hvězdných válek. Realizace je velmi jednoduchá. Vyberete motiv, domluvíte termín a je to. Podle náročnosti motivů se odvíjí čas výmalby, která ale málokdy zabere více než jeden den. Ruční malba oblohy přináší i výhody, jako je originalita a unikátnost, děti se nebojí spát po tmě, motivy se nabíjejí denním světlem a barvy jsou zdravotně naprosto nezávadné. Je pouze na vás, zda zvolíte ve dne bílý strop a v noci hvězdný ráj, nebo jestli i si přes den budete užívat pohled na letní nebe a v noci se ponoříte do krás noční oblohy.

8437494136_7e11833a52_bDalší možností, jak si pořídit hvězdné nebe až domů, jsou světelná vlákna. Vlákna jsou vedena buď přes plátno, nebo nad plátno. V každém případě je výsledek více než uspokojivý. Realistické zpodobnění noční nebo i denní oblohy je pomocí světelných vláken stoprocentně zaručeno. Nekoukejte na nudný a fádní strop a dopřejte si něco extra. Usínejte každý v obklopení hvězd.

Autor úvodního obrázku: Cubagallery

Autor obrázku v textu: Nightskymurals

Autor obrázku v textu: KKfromBB