Jenom málokdo by chtěl žít pouze mezi čtyřmi holými stěnami. Právě proto se řada lidí rozhoduje nad tím, jaký vhodný doplněk právě na svou zeď umístit. Ideálním místem je samozřejmě obývací pokoj a samozřejmě ložnice. Již po celá staletí však platí nejosvědčenější možnost, a tou je zajímavý obraz. Díky dnešní nabídce, která na českém trhu existuje, můžeme volit skutečně z mnoha typů, velikostí i cen, aby plně vyhovovali právě našim potřebám.

Obraz z galerie

Jste-li skuteční milovníci umění, vhodným obrazem bude obraz z galerie, který je zárukou nejenom kvality, ale také originality. Konkrétní výběr díla však záleží zcela na vás. Pokud však takové obrazy nejsou nic pro vás a máte raději takové, které se líbí vám, tak uvažujete stejně jako většina lidí u nás. Takové obrazy sice nebývají originály, ale co na tom. Důležité je, že se do vašeho bytu skvěle hodí a budou tak vynikajícím doplňkem na vaši zeď. Mimo ručně malovaných obrazů lze využít i velkoformátové fotografii. U nich je nabídka snad ještě větší, než je tomu v případě obrazů.

Originální obraz s hrochem

Originální obraz s hrochem, autor Pleuntje

Fotografie místo obrazu

Takové fotografie můžeme koupit v každé prodejně s bytovými doplňky. Můžeme volit takové, které jsou umístěny přímo do padnoucího rámu, nebo pouze takové, které se na stěnu pouze nalepí. Ať už si vyberete jakoukoliv možnost, můžete vybírat ze stovek motivů. Oblíbené jsou tak nejenom různé fotografie přírody, ale také zajímavých staveb, a to jak historických, tak i moderních. Například scenérie s mrakodrapy nebo monumentálními mosty, které jsou foceny černobíle, jsou perfektním doplňkem do moderních bytů. Naopak v bytech kde hraje hlavní roli rustikální nábytek, jsou lepší obrazy přírody zasazené do masivních rámů. Výsledná volba je samozřejmě na vás. Mějte však na paměti že obrazy jsou důležitými doplňky každého bytu, jinak bude zeď působit velmi prázdně nudně.

Autor úvodního obrázku – abstraktní obraz: K3vinsk!