Co by byl domov bez obrazů? Prázdné stěny vás přeci nemohou bavit. Pokud tedy zrovinka nejste vyznavači minimalistického stylu, určitě se pokusíte domov zpříjemnit a dodat mu osobitý styl. Obrazy jsou ideální cestou, jak vnést do interiéru svěží prvky a zároveň do něj vsadit vaši oblíbenou tématiku. Umění ale také něco stojí. Naštěstí vám e-shopy dokáží nabídnout výhodné či akční nabídky třeba právě na prodej obrazu, po kterém již dlouho toužíte.

Moderní bydlení s celebritami

 obraz2

Stěny vašeho interiéru mohou být zdobeny díly světoznámých malířů a také různými krajinkami, zátišími, městy, osobnostmi, zvířaty nebo například abstrakcí. Na výběr máte z obrovského množství obrazů a může se vám stát, že již při výběru obrazu se zkrátka do umění zamilujete. V obývacím pokoji Salvador Dalí, v ložnici Pablo Picasso a v kuchyni Paul Cézanne. Docela jiný nádech získá interiér prostřednictvím portrétů. Portréty přinášejí zcela nový pohled na obrazy a umožní vám mít oblíbené herce, umělce a jiní slavné osobnosti stále u vás doma. Nechte umění prostoupit vašim domovem a přestaňte se nudit pohledem na prázdné a nudné stěny.

 obraz1

Celková podoba obrazu a to, jak dobře vám zapadne do kontextu interiéru, záleží také na rámu. Moderní rámy dokážou již tak vznešená díla ještě více povýšit. Nechat si zarámovat obraz můžete z pohodlí domova přes internetové obchody. Na výběr máte z mnoha druhů rámů, které okamžitě vidíte v náhledu, a proto se vám nemůže stát, že byste byli nespokojení. Nedělejte nic pouze z poloviny, ale chtějte mít doma obrazy se vším všudy. Doplněk ve formě obrazu tvoří podstatnou a hlavně velice výraznou část každé místnosti. Nezanedbejte výběr a pořiďte si úžasné obrazy, které skvěle oživí interiér. Proměňte prázdné stěny na přehlídku úžasných uměleckých děl, které vám bude závidět každá návštěva.

Autor úvodního obrázku: torbus

Autor obrázku v textu:  plastolux

Autor obrázku v textu:  glen.dahlman