Doplňky v domácnosti mohou mít rozmanitou tvář. A to doslova! Slovinská umělkyně Polona Pačnik vytvořila kolekci velmi originálních doplňků do domácnosti, které rozhodně nemohou zapadnout. Pokud tedy hledáte originální nádobí, které v sobě nese kus umění, vtipu, nápaditosti a nadhledu, pak je ruční tvorba Polony určena právě vám. Oživte svou kuchyň i stůl nenapodobitelným stylem, který pro vás připravila šikovná ilustrátorka ze Slovinska.

Černobílé kouzlo

 polona2

Polona Pačnik zdobí hrníčky, podšálky, talíře nebo také pohárky na vajíčka netradičními a rozhodně zajímavými černobílými tvářemi, které mají vždy co říct. Umělecké a zároveň trochu bláznivé a humorné pojetí dokáže oslovit široké spektrum zákazníků. Obrázky jsou doplněné trefnými popisky, které umí vykouzlit úsměv na tváři. Na hrníčcích nebo talířích najdete slavné osobnosti, ale i obyčejné lidi, kteří pocházejí z dob minulých a také současných. A vždy je provází nějaký příběh. Například lahodné macchiato můžete naservírovat v hrníčku, ze kterého na vás bude koukat půvabná Jane. Sladký úsměv, nevinný pohled a vzkaz od Jane, který zní: „Nemusím být dokonalá…ale mé části jsou opravdu úžasné“ zpříjemní den nejedné okouzlující dámě. Jane nežehlí,  nemyje nádobí, je citlivá a přelétavá.

 polona1

Pánům by mohlo zachutnat cappuccino s mladým elegánem, který prohlašuje: „Pane, to je těžké…být pokorný“. Tento mladý muž se jmenuje Darcy. Je bohatý, svobodný, pyšný gurmán, který je ohleduplný k cyklistům a vyniká velkou pozorností při řízení. Tvorba Polony Pačnik byla přenesena na nádobí, které může zdobit i vaši kuchyň. Nemusíte se obávat sešoupání nebo omytí kreseb. Nádobí můžete umývat v myčce a také ho používat v mikrovlnné troubě. Výrobky Polony Pačnik najdete pod názvem Polonapolona. Uvidíte, že zakrátko okouzlí i vás a najde si pevné místo v kuchyni i na stole.

Autor obrázků: Polonapolona