I když nejste vášnivým čtenářem, lampička by vám na nočním stolku neměla chybět. Noční hledání věcí nebo otravné vstávání z postele kvůli zhasínání, vám lampičky značně usnadní. Současné trendy nabízejí obrovskou spoustu typů, tvarů lamp i druhů vypínačů.

A pokud si říkáte, že nic z toho není důvod k nákupu lampiček, pak vězte, že design a styl, ve kterém jsou lampičky prodávány, ozdobí každý noční stolek a oživí vaši ložnici. Udělejte si pohodlnou a příjemnou ložnici, ve které bude odpočinek a relaxace dokonalá. Světlo v ložnici by mělo být intimní a vytvářet příjemné přítmí.

Zkrášlete ložnici designovým stínidlem

lampa1Lampiček je široká škála. Nemusíte se obávat, že lampičky nebudou ve vaší oblíbené barvě nebo v barvě ložnice. Barevné provedení není problém. Ten může nastat při výběru. Rozmanité spektrum zboží vás zaručeně nadchne. Výběr pak může trvat hodiny vzhledem k originálním a neotřelým provedením. Velmi moderní a elegantní jsou lampičky, jejichž základny jsou tvořeny keramickými kameny. Kombinace velikostí a barev kamenů ve spojení s jednoduchým stínítkem, vytváří velmi okouzlující vzhled. Sklo také rozhodně nemůže zklamat. Koule s jedinečnými motivy, stínítka simulující uzavřené květy, krychle, kvádry a mnoho dalších tvarů můžou stát i na vašem nočním stolku a zdobit vaši oázu klidu.

lampa2I v tomto případě existuje nespočet barevných kombinací a výsledné světlo pak může mít hravý a veselý charakter. Máte rádi klasiku? Lampičky na jednoduchém stojanu se známým oválným stínítkem budou vždy oblíbené. V jednoduchosti je prostě krása. Nebo byste radši, aby vaše ložnici pohladila trocha historie? Malé, roztomilé, pozlacené lampičky se vzory charakteristickými pro začátek minulého století budou vypadat nádherně.

Využití světla

LampPři výběru myslete na budoucí využití lampiček. Pokud bude lampička sloužit ke čtení, vybírejte takovou, aby světlo bylo dost intenzivní a jasné, čímž se vyhnete problémům se zhoršujícím se zrakem. Lampičky jsou důležitým detailem pro dosažení dokonalé podoby ložnice. Rozveselte svou ložnici a vychutnávejte si zasloužený odpočinek.

Autor úvodního obrázku: mkthlmc

Autor obrázku v textu: aldenchadwick

Autor obrázku v textu: wheredidyoubuythat.com

Autor obrázku v textu: Bryan_Chan