Počítačům se dnes již téměř nevyhnete. Pracujeme s nimi v zaměstnání, doma, používáme je při vaření, chatování a ve velkém k nakupování. Pokud nepatříte k fandům brouzdání na internetu a hraní her, stejně vás zřejmě práce s počítačem nemine. Proč si tedy zábavu nebo práci na počítači nezpříjemnit a trochu rozveselit? Designové klávesnice nebo počítačové myši povznesou váš pracovní kout s počítačem na zcela jinou úroveň. Navíc mohou velice dobře posloužit jako vtipný či elegantní dárek. Technologie i design jde neustále dopředu. Podívejte se, co by vám mohlo být nabídnuto v této oblasti a vyměňte svou starou klávesnici a myš za nové, moderní a stylové příslušenství.

Třpytivá myš a nerezová klávesnice – proč ne?

 klávesnice

Klávesnice je rozhodně nadmíru důležitou součástí, kterou potřebujete k ovládání počítače. Nejdůležitějšími parametry je plná funkčnost, rychlá reakce a snadné psaní či zadávání různých příkazů. Proč by ale také nemohla být ozdobou, která při vstupu do kanceláře nebo pracovny zaujme nejeden pohled? Klávesnice mohou být vytvořeny například i ze dřeva, v různých barvách či v rozmanitém uspořádání. Klávesnici můžete rovněž zakoupit v zajímavém podsvícení. Design a styl se nevyhnul ani technickému a počítačovému světu. Udělejte si radost a pořiďte si klávesnici, na které bude práce pouze radostí. Před nákupem si klávesnici vyzkoušejte, aby vás nebolelo zápěstí a aby vám vyhovoval sklon psaní.

myš

Rovněž počítačové myši jsou jako ovládací prvek neopomenutelné a to zvlášť pro ty, kteří si i přes pár pokusů neporozuměli s touchpadem. Počítačové myši nabízejí daleko více variant netradičních zpracování, od elegantní po legrační a rozpustilé. Auta, rozplácnuté krysy, králíci, kočky, želvy, pejsci, berušky, rybky, myši s vlajkami nebo myši jemně zdobené kamínky či krystaly si zamilujete vy i váš partner či děti. Pokud byste rádi někomu blízkému pořídili luxusní myš, podívejte se na typ Diamond Flower, která vás vyjde bezmála na půl miliony korun. Pořiďte si designové příslušenství k počítači a užívejte si vkusu, který můžete mít i v pracovně či kanceláři.

Autor úvodního obrázku:  Gorilas.com.br

Autor obrázku v textu:  IntelFreePress

Autor obrázku v textu:  midcenturydesign