Zapomeňte na klasické žaluzie a tradiční rolety. Poohlédněte se po trendy designových vychytávkách, které přinesou do vašeho interiéru vzdušnost, originalitu a stylový pohled z okna ven.

Elegantní žaluzie

Oblíbené Silhouette, žaluzie, které jsou lehké jako pírko a zároveň funkční jako roleta. Jedná se o dvě vrstvy velmi tenké a jemné tkaniny, mezi nimiž je ponecháno několik centimetrů prostoru, který vyplňují lamely ve tvaru vlnovky. Pokud lamely sklopíte, fungují jako stínění a když je zase otevřete, uvidíte ven jako přes žaluzie. Elegantní řešení žaluzií Silhouette zachytí UV zářením, takže chrání i nábytek a podlahu před zbytečným blednutím. Sympatickou trendy lahůdkou pro krásná okna je roleta twintex. Představte si dvě vrstvy látky s horizontálními průsvitnými i nepropustnými pruhy, které se vzájemně překrývají a lehce tak můžete regulovat množství světla či soukromí. Rolety twintex lze ovládat mechanicky řetízkem nebo motoricky. Okuste moderní bydlení a dodejte svým oknům skutečnou jedinečnost.

5351762037_2226b27903_bDecentní řešení

Žaluzie faccete jsou síťované, téměř průsvitné a opět se skládají ze dvou vrstev. První vrstvu tvoří průsvitné horizontální proužky, které se střídají a navazují na pevnější neprůsvitnou textilii. Systém je hodně podobný u rolet twintex s rozdílem šířky pruhů. Vaše okna získají nový rozměr s novou technologií. Bydlete stylově a originálně!

Dekorativní žaluzie Plissé

Určitě máte i vy v šatníku plisovanou sukni, která často patří k oblíbeným kouskům. Stejné je to i s dekorativními žaluziemi, které jsou vhodné na všechna atypická okna či kulaté průzory. Využijete je všude. Barevná škála nabízí opravdové využití do všech prostorů. Orientační cena u oken o rozměrech 90 x 140 cm je asi necelých deset tisíc korun.

8114428001_263b2c91c1_oVertikální žaluzie s voálem

Poohlédněte se po exklusivních žaluziích, jenž znáte z kanceláří. Konečně se dostávají do obliby i v interiérech a nesou s sebou sofistikovanější podobu. Svislé polyvinylchloridové lamely se kombinují se záclovinou, která se odborně nazývá voál a je zavěšena na konzole. Voál je téměř vždy odnímatelný a dá se prát v pračce.

Stará dobrá klasika v novém

Určitě si vzpomínáte na římské rolety, které se opět dostávají na výsluní. Dostatečně ochrání před sluncem i zvídavými pohledy. Pokud ji chcete vytáhnout nahoru, skládá se do širokých na sobě řasených pásů. Změnila se ale kvalita tkanin i barev a vzorů je trhu tolik, že dokáží splnit požadavky i náročných klientů. Do jisté míry okno zdobí a je tedy jen na vás, zda dáte přednost jednobarevné variantě nebo třeba abstraktním vzorům.

Autor úvodního obrázku: Your blinds

Autor obrázku v textu: Jack Roberts

Autor obrázku v textu: LouverShop TomsRiver