Chystáte se pozvat na večírek k vám domů své přátelé a chcete mít všechno dokonale nastrojené? Příprava party není mnohdy vůbec jednoduchá. Nejenže se musíte snažit vyhovět všem v lahůdkách, které přichystáte na stůl, ale i v nápojích. Okouzlující musí být samotné prostředí. Výzdoba či takové detaily jako jsou brčka, mohou mít vliv na celkový dojem.

Přichystejte slavnostní tabuli

slavnostní tabule1

Ať už se rozhodnete udělat party v honosnějším stylu, nebo tématicky zaměřenou či jednoduše veselou, vždy budete potřebovat věci, bez kterých se žádný večírek neobejde. Začátek patří přípitkům. Budete nabízet šampaňské? Na výběr máte z tolika zajímavých a originálních šampusek. Také sklenice na víno, míchané nápoje nebo koktejly jsou důležité prvky, které nesmí během večera chybět na stole. Samozřejmostí je, že sklenice vyleštíte tak, že jejich lesk oslní každého příchozího. K nápojům patří také led a to zejména v létě. Rozveselte své přátelé ledem ve tvaru listů marihuany, hvězdiček, lodí, srdíček, lžiček, lebek, motorek nebo klasických kostek nebo kuliček. Koktejly oživí barevná brčka, která jsou zdobena pestrými lamelami nebo deštníky. I míchačka do nápoje může mít hravou a veselou podobu. Což takhle zamíchat si pití golfovou holí nebo Afroditou?

Překvapte ostatní přichystanou tabulí

slavnostní

Výzdoba a dekorace závisí na ročním období a příležitosti, u které se scházíte. Letní party je ideální pro využití úchvatných lampiónů. Zahrada prokoukne ve vteřině a vy můžete dopřát přátelům posezení pod stromy ozářenými originální dekorací. Závěsné lampiony koupíte v rozmanitých barevných provedeních. Moderní záležitostí jsou lampióny přání, které jsou obvykle velice decentní, někdy se ale můžete setkat i s jejich vtipnějším zpracováním. Nechte své přátelé přát si něco hezkého. Pořadatel večírku si vždy přeje, aby byla skvělá atmosféra, spokojení hosté a pozitivní ohlasy. I díky těmto maličkostem můžete vaši party posunout na vyšší úroveň.

Nadcházející vánoční čas znamená oslavy v hřejivých tónech, které zútulní váš domov. Poohlédněte se po stylových dekoracích na stůl, ať už v podobě ozdobných třpytek na stůl nebo dekoračních prostírání. Pokud přemýšlíte nad větší oslavou, nezapomeňte na originální vychytávku v podobě rozlišovačů na sklenice. Už nebudete tápat, která je ta vaše. Užijte si i vy slavnostní akci, která překvapí všechny příchozí hosty. Fantazii se meze nekladou!

Autor úvodního obrázku:  mueritz

Autor obrázku v textu: Caitlinator

Autor obrázku v textu: Pranavian