[php snippet=1]

Vybrat si pohodlné křeslo, které vám padne do oka a zároveň sezení na něm se promění ve vaší nejoblíbenější činnost, je dnes velké umění. Krásná stylová křesla kupuje mnoho lidí, aniž by vyzkoušelo jejich komfort. Při výběru vsaďte na to hlavní – vaše pocity! Zavřete oči a nechte za sebe promluvit své tělo. Takže i když budete uneseni z polstrovaného křesla pastelových barev, ale vaše záda se budou ozývat a ruce na vysokých opěrkách téměř odkrvovat, nepořizujte ho. Designéři myslí na všechny a z bohaté nabídky si vybere opravdu každý. Důležité je, aby vám křeslo padlo jako ušité na míru.

Když se chcete houpat

 křeslo3

I obyčejné křeslo se může stát dominantou pokoje. Nebojte se proto míchat styly a zkuste hravost! Hledáte-li kousek, ve kterém budete relaxovat a odpočívat, pořiďte si třeba proutěný model s pevnou opěrou zad, na kterém se budete lehounce pohupovat. Nebo dáváte přednost obyčejnému stylu s prvky minimalismu? Pak si pořiďte jednoduchou konstrukci křesla, kterou můžete ozdobit různými látkami a polštářky, dekou či přehozem. Na trhu jsou v nabídce rovněž křesla rohová, která vyplní každý prázdný kout vašeho domova. Jsou trendy, stylová a hodí se především do industriálně laděného interiéru. Dominantu místnosti vytvoří zcela originální a designově propracované křeslo třeba v divokých barvách britské vlajky. Sametový vzhled dokonale pasuje k baculatým nožkám a usadit se do něj je opravdová pohoda!

 křeslo2

Prošli jste už všechny obchody, ale vaše vyvolené křeslo stále nikde? Nechte si ho vyrobit na zakázku! Přesně podle vašich představ, velikostí, barev a typu! Zvolit si můžete i povrchovou úpravu a doladit tak přesný kousek k vašeho již zařízenému interiéru. Chcete skutečně jednotný vzhled? Je vaší prioritou jednoduchost? Pak vsaďte na čalounictví, kde vám i starší kousek očalouní stejnou látkou, jako třeba koberce či závěsy. Váš domov tak získá přesný řád a harmonii barevných kombinací. Vyberte si své křeslo, které bude mít své místo.

Autor úvodního obrázku: modlivin

Autor obrázku v textu: homemydesign

Autor obrázku v textu: houzz