Léto patří k nejoblíbenějším ročním obdobím skrz všechny věkové kategorie. Tak proč si kousek z něj nepustit až domů? Letní dekorace interiér provzdušní a dodají mu svěží atmosféru, která k létu neodmyslitelně patří. I když neexistují tak jednoznačné a charakteristické letní dekorace, jaké znáte například u Velikonoc či Vánoc, s troškou fantazie a kreativity si svůj domov úžasně zútulníte.

Šťavnaté bydlení k nakousnutí

 letní dekorace1

Léto je plné rozmanitých barev. Snad nejvíce si toto roční období spojujeme se žlutou, modrou a zelenou. Naaranžujte si jídelní stůl v těchto tónech, ozdobte okna hravými závěsy a vyměňte unylé povlaky na sedačce. Ložnici v malém okamžiku dodáte trochu léta například povlečením s květinovým dekorem. Léto je také období plné různorodých vůní. I vy můžete svůj byt provonět a to ne pouze čerstvě usušeným prádlem ze zahrady. Byt provoníte ovocem, aromatickými svíčkami s ovocnou nebo květinovou vůní a také samozřejmě květinami. Nasbírané luční kvítí, různé druhy travin nebo keříků udělají v interiéru doslova zázraky. Pokud květiny umístíte do elegantních skleněných váz, na kterých se prolíná několik barev, letní  tvář vašeho interiéru bude zase o něco veselejší.

 tulipány

Jako jednoduché dekorace výborně poslouží již zmiňované ovoce. Miska pomerančů, jablek, hrušek nebo broskví nejen krásně vypadá, ale také voní. Při letním zdobení můžete rovněž použít suvenýry z dovolené. Miska s trochou písku nebo jemných kamínků a mušlemi ozdobí každý stůl i polici.  Moře je přece také jedním ze symbolu léta a vy toho můžete náležitě využít. Do misek můžete dát také trochu vody, čerstvou květinu a pár skleněných kamínků. Léto je období plné slunce, veselé nálady a jedinečných zážitků. Fotky z dovolené a výletů se budou perfektně vyjímat nejen v létě, ale po celý rok. Vy tak můžete mít kousek léta neustále u sebe doma.

Autor úvodního obrázku:  MarianneSongbird

Autor obrázku v textu:  markopoulou

Autor obrázku v textu:  BunchesDirect