Retro doplňky mohou vyvolat velké množství vzpomínek, které se k nim pojí. Není náhoda, že stále patří k oblíbenému a vyhledávanému zboží. Retro doplňky interiér zútulní a dodají mu osobitý nádech. I v moderním a trendy interiéru si mohou najít své místo a nijak nebudou celkovou podobu a styl narušovat. Najděte si také místo pro retro doplněk, který vás vrátí o několik let zpět a dodá vašemu interiéru příjemné kouzlo.

Bytové dekorace plné vzpomínek

 retro kuchyň

Začněme tedy od menších doplňků. Což takhle vstávat za tolik typického rámusu pro retro budíky s ciferníky plnými římských čísel? Nástěnné hodiny oživí kuchyň, chodbu nebo obývací pokoj. Hodiny mají ciferníky s klasickými nebo římskými číslicemi a jsou často zdobeny veselými nápisy nebo květinovými vzory. Nechtěli byste si zopakovat nákup s klasickou síťovkou? Tyto nezapomenutelné tašky, můžete opět vlastnit a to v mnoha barevných provedeních za cenu, která se pohybuje okolo 50Kč. Výrobce Envirosax dále nabízí tašky s puntíky, květinami, proužky a retro obrázky. Jsou omývatelné a voděodolné a jsou skvělou náhradou igelitových tašek. Ani klíče už nemusí být nudné. Kupte si retro klíčenky například v podobě magnetofonové nebo gramofonové desky či televize a poznejte si je vždy na první pohled. Retro doplňky jsou stále IN!

 retro telefon

Možná jste milovníky retro stylu a tak si troufnete udělat zásah i u nábytku.  Možná byste pro začátek mohli zkusit změnit podobu lednice. Vinylové nálepky s protiskluznou úpravou a retro motivy udělají z vaší lednice pestrou a veselou ozdobu. V kuchyni se budou také skvělé vyjímat retro plechové dózy na jídlo. Na nich najdete originální nápisy a obrázky a ze skladování jídla se stane rovnou i zábava. A u plechu ještě zůstaneme. Plechové retro kalendáře s andělíčky nebo například motorkami mohou skvěle zastupovat funkci obrazu a ozvláštnit stěny svým vlastním a osobitým způsobem. Nebojte se retro stylu a pořiďte si doplněk, který vás zavede zpět do dětských let.

Autor úvodního obrázku: Jack and Friends

Autor obrázku v textu:  Martin on Flickr

Autor obrázku v textu:  Martin on Flickr