Mít krásný dům či byt z pohledu interiérových doplňků je jedna věc, ale udržet ho stálé krásný a čistý je už věc druhá. Málokomu se chce po náročném dni v práci uklízet. Děti neustále drobí, všude nalézáte chlupy domácích mazlíčků a koupelna je plná vašich vlasů? Zjednodušte si námahu a zvolte formu úklidu, která vás nebude obtěžovat ani časově ani fyzicky. Na trhu se čím dál více objevují pomůcky, které poklidí za vás. Nechybí vám doma robotický mop, čistič oken nebo vysavač?

Stále uklizeno

čistič oken

Otravné mytí oken nebaví snad nikoho. Umytá okna pak velmi rychle znečistí opět déšť a prach a můžete začít znova. Teď už by vás to ale nemuselo trápit. Robotický čistič oken udělá vše za vás. Stačí jej umístit na plochu okna a zmáčknout knoflík. Zařízení samo detekuje rámy a určuje si dráhu čistění. Velmi silně se na skle přichytí a precizně vyčistí každou špínu či šmouhu. Navíc čistič můžete použít také na zrcadla či skříně. A jediné co budete dělat vy, je pozorovat ubývající práce a čistou domácnost.

Zřejmě mezi nejméně oblíbené domácí práce patří vysávání a vytírání. Robotický mop tiše a nenápadně vyčistí podlahu či dlažbu naprosto dokonale. Zajede do všech koutů, pod postel, na toaletu a nevynechá jediné místečko. Vlasy, chlupy a prach budou zameteny, skvrny či mastnota beze zbytku vytřeny. Robotické vysavače již nejsou žádnou novinkou a s jeho činností je spokojeno mnoho domácností. Stejně jako robotický mop, vysavač stačí spustit a ten začne účinně sbírat drobky, prach nebo třeba vlasy.

vysavač

Zatímco vy si budete číst nebo sledovat oblíbený pořad v televizi, robotičtí pomocníci budou uklízet za vás. Vaši jedinou starostí je následná péče o stroje po ukončení úklidu. Vše funguje na jednoduchých principech a vy se tak nemusíte bát, že byste je museli složitě čistit. Ušetřete čas věnovaný úklidu a dopřejte si trochu odpočinku.

Autor úvodního obrázku: Elektrolux design lab

Autor obrázku v textu: Headlines & Heroes

Autor obrázku v textu: Philips communiacitons