Vypínače a zásuvky jsou nedílnou součástí všech místností. A ani tyto prvky nemusí být nudné a fádní. Samozřejmě, že ve sklepě nebo kumbále či za kuchyňskou linkou postačí jednoduché, jednobarevné zásuvky bez zbytečných ozdob, ale i ty viditelné vás mohou překvapit svou různorodostí. Dekorační rámečky a samolepky na vypínače a zásuvky vás budou prostě bavit. Existuje mnoho variant, mezi kterými můžete vybírat a tak ani elegantní obývací pokoj, romantická ložnice nebo dětský pokojíček nemusí postrádat takový designový detail, jako jsou neobyčejné zásuvky a vypínače.

Cenově dostupné samolepky

 vypínač

O něco levnější variantou jsou samolepky, které se umisťují kolem vypínače. Děti určitě ocení vzory, jako jsou kočičky, pejsci, písmena, vláčky, rybičky, medvídci a další zvířata či motivy oblíbených pohádkových postaviček nebo sportu. Vybírat můžete tak mezi černobílými a velice elegantními kombinacemi znázorňující květiny v rozmanitých podobách, ornamenty, kostky nebo třeba šálek kávy, který se výborně hodí do kuchyně. Další možností jak zásuvky a vypínače pozvednout a vytvořit z nich tak zajímavý a nepřehlédnutelný interiérový prvek, jsou dekorační rámečky. Rámečky jsou vyráběny z plastu a většinou je zakoupíte v jednobarevném provedení. Tyto rámečky jsou velice působivé, decentní a skvěle zapadnou do každé místnosti. Do některých rámečků můžete vsunout fotku nebo obrázek či si ho vyzdobit podle svého.

 vypínač3

Výhodou samolepek nebo rámečků je nejen jejich design a moderní styl, ale také jejich funkčnost. Ač by se mohlo zdát, že samolepky nebo rámečky se umisťují kolem vypínačů a zásuvek pouze na okrasu, není tomu tak. Díky nim si jen tak neušpiníte zeď, kterou tak často osaháváte při zapínání nebo vypínaní světel. Dekorační prvky určené pro zásuvky a vypínače najdete v každém větším hobby marketu. Tak neváhejte a začněte i vy rozsvěcovat stylově.

Autor obrázků:  SarahDeer