Uvažujete o novém křesle nebo pohovce? A co zkusit něco nového, jiného a pohodlného? Sedací pytle přinášejí stejný komfort jako křeslo a navíc výborně zapadnou do interiéru a vnesou mu jakousi mladistvost a uvolněnost. Kvalitní materiály a trendy design sedacích pytlů doslova vybízejí k jejich zakoupení. Pohodlně se usadit nebo se natáhnout nemusíte jen na křeslech či pohovkách. Pořádnou dávku relaxu a chvilku odpočinku si můžete dopřát také na sedacích pytlech.

Oživte svůj interiér

sedací pytel1

Sledování moderních stylů a tedy i vybavování domova patří k celkem zábavným činnostem. Doplňky do bytu nabízejí rozmanité možnosti, jak si domov zařídit podle vlastní gusta. Možná už tak obrovské možnosti ale neskýtají vaše finanční úspory. Jděte na to trochu šalamounsky a pořiďte si za celkem nízkou cenu vkusný doplněk, který bude také plně funkční. Sedací pytle mezi takový sortiment rozhodně patří. Můžete je zakoupit v různých tvarech a mnoha barevných provedeních. Sedací pytle tedy můžete pořídit například ve tvaru křesla, sedačky nebo tématicky zaměřeném provedení jako je fotbalový, tenisový nebo třeba volejbalový míč. Pro dokonalý pocit odpočinku si můžete ještě pořídit podnožník. Sedací pytle se skvěle hodí do obývacího pokoje, pracovny či dětského pokoje. Váha pytlů se pohybuje okolo 6 kilogramů, a proto ani jeho přemístění z místnosti do místnosti nebo natočení, nebude vůbec žádný problém.

sedací pytel dětský

Při zařizování bytu myslíme i na naše nejmenší a snažíme se jim dopřát, co nejvíce kvalitních, ale zároveň veselých a hravých věcí. Děti si na sedacím pytli dokážou užít spoustu zábavy a v dětském pokojíčku se jim tedy nemusíte vůbec vyhýbat. Navíc i z bezpečnostního hlediska můžete být zcela klidní. Sedací pytle neobsahují žádné hrany ani rohy, které by mohly při dovádění dítěti ublížit. Pytle jsou vyrobeny z kvalitních potahových látek, které jsou lehce omyvatelné a nedrží v sobě prach. Dejte šanci sedacím pytlům a užívejte si pohodlí a vysoký komfort za přijatelné ceny.

Autor úvodního obrázku: BowShow

Autor obrázku v textu:  Personalised Products

Autor obrázku v textu:  Ronavin