Ať si říká, kdo chce, co chce, papírovým fotkám se nic nevyrovná. V počítači se na vás sice můžou usmívat stovky momentek, visací foto vzpomínku v obývacím pokoji nic nenahradí. Dnešní technika umožňuje nejrůznější efekty a úpravy fotografií, ale většinou se vracíme k nádherným, klasickým a elegantním fotkám v černobílé nebo sépiové podobě. Černobílé koláže jsou úžasným doplňkem do jakékoliv místnosti, kterou oživí a dodá ji jedinečnou atmosféru.

Fotografie u vás doma

fotkyPokud dáváte přednost velkoformátovým fotografiím, máte několik možností, jak a kde je pořídit. Jednou z možností je pořídit si originální dílo přímo v galerii, takže se můžete doma pyšnit uměleckou fotkou od známého fotografa. Vybírat můžete třeba z galerie YellowKorner (www.yellowkorner.com), kterou najdete v Pasáži Myslbek v Praze. Další možností je nechat si zvětšit vlastní fotky a nalepit si je na takzvanou Kapa desku. Při výběru fotek dbejte základních pravidel. Při umisťování vždy volte lichý počet rámů a fotografií, nejlépe se stejnou tématikou. V hale či chodbě vynikne koláž se stromy, do kuchyně se zase hodí korková nástěnka plná fotek přátel a rodiny. V hobby centrech najdete spoustu velikostí, které se vejdou do většího i menšího bytu. Do ložnice si vedle fotek můžete nechat aplikovat láskyplné nápisy a vzkazy, díky nimž budete sladce sníst.

Momentky z dětství a dovolené

fotorámečekVaše oblíbené fotografie nemusí nutně viset, postavte je na komodu, poličku nebo na knihovnu. Stylově budou vypadat i na zemi, kde se mohou jednoduše překrývat. Využijte širokého sortimentu rámů, které ozdobí každý interiér. Díky fotkám s přáteli či rodinou si získá váš domov na hřejivém dojmu a útulnosti. Pokud chcete být skutečně originální, poohlédněte se třeba po trendy hodinách, které zdobí místo číslic různé formáty na obrázky a fotky. Rámečky s momentkami z dovolené či vánočních svátků jsou ideálním dárkem pro vaše blízké, které potěšíte a dokážete jim, že vám na nich skutečně záleží. Chcete vnést do vašeho domova trošku digitálních vzpomínek a moderní techniky? Poohlédněte se po digitálním fotorámečku, který se hodí do kanceláře i obývacího pokoje a navíc se do jednoho vleze více než sto fotek. Sami si můžete vybrat, které si chcete přehrávat, jak často je chcete měnit. Vneste do vašeho bydlení trochu designové elegance.

Autor úvodního obrázku: Emily Carlin

Autor obrázku v textu: Travis Issacs

Autor obrázku v textu: Laihiu