Strop je často opomíjeným místem v interiéru. V poslední době se zdá že neprávem. Pryč jsou doby, kdy strop mohly ozdobit pouze rozmanité lampy! Dnes si můžete s touto části místnosti mnohem více pohrát. Ať půjde o větší či menší změnu, vždy bude jasně viditelná. Možná vás samotné překvapí, jakým způsobem může místnost prokouknout. Materiál, rozmístění světel a také dekorací, nenechá váš interiér zapadnout do stereotypu a nudy.

Schovejte nedostatky

 pluk

Pokud chcete místnosti dopřát opravdovou designovou nálož, pak neváhejte, zbavte se bílého a fádního stropu a vrhněte se na stropy napínané. Speciální materiál zakryje veškeré nerovnosti a je mechanicky velmi odolný. Jeho velkou výhodou není žádné omezení při výběru barev a stylu. Chcete matný růžový strop nebo lesklý žlutý? Není problém! Chcete na strop umístit originální motiv? Pusťte se do toho! Trendem se rovněž stává využití stropů namísto úložných prostorů. Malý byt mnohdy nedokáže uspokojit veškeré potřeby. Hledáte místo a poslední, které zbývá je právě strop? I takové místo se dá svým způsobem využít.

 stropy

Obrovským hitem se staly závěsné nebo také „létající“ květináče. Pěstování bylinek a pokojových rostlin se už nemusí omezovat pouze na okenní parapety. Pěstovat rostliny můžete i u stropu vzhůru nohama. Čerstvé bylinky a útulnou atmosféru si tak nemusíte odpírat z důvodu nedostatku místa. Novinkou mezi dekoracemi, které vám dopřejí úložný prostor u stropu, je koule Pluk. Naprosto jedinečný a originální vzhled těchto koulí vás pobaví svou hravostí, ale i decentností. Ke stropu si tak můžete pověsit drobné předměty, které už na stole nebo policích nemají místo. Ovoce, zelenina, peněženka, klíče, drobná kosmetika nebo upomínkové předměty si zaslouží své místo. Strop může být exkluzivním prostorem pro úložný prostor i moderní design. Nechte umřít fádnost a oživte originalitu a svěží moderní vzhled.

Autor úvodního obrázku: welnessinteriery

Autor obrázku v textu: Bonami

Autor obrázku v textu: interiordesign