Chcete si rozveselit kuchyň? Patříte mezi obdivovatele tradičních vzorů a nestárnoucích puntíků? Pak by vám doma nemělo chybět stylové nádobí v klasickém provedení! Zapomeňte na pravidla a dopřejte si kvalitní nádobí z odolné keramiky zdobené puntíky. A že je z čeho vybírat!

Levné řešení do každé kuchyně

termoska

Zahoďte předsudky, které diktují stejnobarevnost v nádobí, a vsaďte na něco neotřelého, co vykouzlí úsměv každému, kdo si u vás poručí horké kakao nebo obyčejnou vodu s citronem. Puntíky totiž patří nejen k oblíbeným, ale především nestárnoucím vzorům, které se hodí skutečně do každé kuchyně. Vybírat můžete z keramických dekorů v kombinaci dvou barev, přičemž na podkladu najdete stejnobarevné puntíky jako glazuru uvnitř hrníčku či misky. Tato kombinace je vhodná především do barevných kuchyní nebo pro ty, kteří očekávají veselé a svěží nádobí na svém stole. I obyčejné puntíky mohou být elegantní! Podtrhněte eleganci jednoduchým vzorem černého podkladu a bílých puntíků, které lze kombinovat s opačnou variantou a vytvořit tak harmonii nadčasové elegance pro každou příležitost.

 hrnky

Nádobí s puntíky od společnosti Banquet se může pochlubit kvalitním zpracováním a především nízkými cenami, které ocení každý. Díky této značce můžete přes internet nakoupit rychle a pohodlně vše potřebné. Zaujmout by vás mohla i vtipně řešená termoska s pumpou s výraznými červenými puntíky nebo hluboké misky s neotřelým dekorem. Udělejte si i vy radost puntíky a vyberte si třeba hrnečky s velkými puntíky nebo vsaďte na kombinaci různě velikých teček, které nikdy nespočítáte. V nabídce najdete rovněž velké baňáky v oblíbených barvách nebo sady hrníčků, které potěší k narozeninám, výročí nebo jsou ideálním dárkem pro vaše blízké pod stromeček. Zažeňte nudu v kuchyni a vychutnejte si svůj oblíbený čaj nebo kávu s úsměvem na rtech i vy!

Autor obrázku: Banquet