[php snippet=1]

Jezdit prstem po mapě a vybírat si místa, kam byste se rádi podívali nebo zavzpomínat na úžasné scenérie, které jste už navštívili, můžete i stylově! Obrovské a originální mapy vám dovolí nejen střádat plány na další výlet, ale také označit místa, které jste již navštívili. Udělejte si takový vlastní soukromý přehled o tom, co vám svět již ukázal a co vám stále ještě může nabídnout. Nepřehlédnutelný bytový doplněk nadchne vás, děti i přátelé.

Kamkoliv a kdykoliv

 mapy

Velkoformátové mapy, které se dají pověsit na zeď, vám poskytnou zcela nový a podrobnější pohled na svět. Future Maps jsou originálním spojením netradičních barev a zvýraznění detailů, které vás nikdy nepřestanou bavit. Je libo svět na zeleno nebo jej spíš vidíte černobíle? Pro ty, kteří vidí svět jako pestrou škálu možností, jsou nachystány barevné mapy světa, Evropy nebo třeba měst jako jsou Londýn, New York nebo San Francisko. Speciální barvy jsou tištěny na kvalitní papír se saténovou úpravou a tak se nemusíte obávat, že by vám ten váš svět vybledl. Metalické odlesky, zářící oceány a pevniny dají vašemu interiéru osobitý a nápaditý rozměr.

 mapy3

Future Maps jsou zábavným a unikátním doplňkem, který oživí pracovnu, obývací pokoj nebo třeba dětský pokoj. Jejich konkurentem jsou neméně originální mapy Palomar. Do těchto map si můžete speciálními špendlíčky označovat různá místa nebo si část mapy seškrábat. Na mapy je možné umístit různé suvenýry a vytvořit si tak vlastní pohodový svět plný úžasných vzpomínek. Úchvatné barvy, jedinečné kombinace a také hravé varianty se stanou vítanou dominantou dané místnosti. Navíc spojíte příjemné s užitečným! Zeměpis se stane oblíbeným předmětem a vy dáte možnost seznamovat se světem zábavným a nenudným způsobem. Objevte nový pohled na svět díky elegantním a unikátním mapám Future Maps a Palomar.

Autor úvodního obrázku: bonami

Autor obrázků v textu:  Image Editor