Hledáte doplňky a pomocníky, kteří by se hodili do vaší kuchyně? Jste nároční a vyžadujete kromě funkčnosti i příjemný a moderní vzhled? Tescoma představuje produkty určené do kuchyně, které splňují obě kritéria. Oblíbená značka si již vybudovala dobrou pověst a je známa kvalitním zbožím i propracovaným designem. Doplňte svou kuchyňskou výbavu s pořádnou dávkou elegance a vkusu. I ty nejmenší detaily dotvářejí celkový vzhled a atmosféru vaší kuchyně.

Tescoma do každé kuchyně

nadobiS blížícími se Vánoci přichází rovněž doba určená pečení cukroví. Nejrůznější šablony, vykrajovátka a formičky spolu s vaší fantazií vytvoří nezapomenutelné variace. Zdobící tužky vám umožní cukroví doplnit barevnými kresbami, které ocení především děti. A pro potřeby pečení není vše! Formy na bábovky, srnčí hřbety, dorty a plechy v antracitové barvě vypadají skvěle, můžete je používat v jakékoli troubě a zaručeně se vyhnete lepení těsta na formu nebo plech. Nyní se vám podaří každá bábovka a už nikdy nebudete muset drhnout připálený koláč!

Hrnce a pánve v nerezu sluší každé kuchyni. Tyto hrnce nabízené Tescomou jsou vhodné pro všechny typy sporáků. Komfortní příprava jídel i manipulace s hrnci vám zpříjemní každé vaření. Sady hrnců a pánví můžete zakoupit i v keramickém provedení. Velký hit poslední doby zaručuje dokonalou nepřilnavost, vysokou odolnost a snadnou údržbu. Většinu surovin je potřeba před vložením do hrnce potřeba nakrájet. Špičkové sady nožů z japonské nerezavějící oceli nebo keramiky vás s přehledem přesvědčí o své kvalitě.

bylinkyTescoma je připravena doladit v oblasti kuchyňských potřeb vše k dokonalosti. Zaměřuje se na detaily a tak v nabídce najdete opravdu vše, na co si vzpomenete. Příbory, sklenice, hrnky na kávu, odměrky, váhy, mlýnky, termosky, kávovary, struhadla a mnoho dalších nepostradatelných pomocníků můžete nakoupit pohodlně na jednom místě. Kuchyňské potřeby od firmy Tescoma se brzy stanou vašimi miláčky při přípravě vašich delikates.

Autor úvodního obrázku: BrunchatSaks

Autor obrázku v textu: Emily Carlin

Autor obrázku v textu: headlines & Heroes