Když se řekne těžítko, každý si zřejmě vybaví Jaroslava Duška v Pelíšcích, jak se jej snaží využít ne ve zcela vhodnou chvíli. Spousta lidí má zafixovanou tradiční podobu těžítek. Koule, která je na dně zploštělá a v ní 5 kytiček připomínající trubky. Těžítka se dnes vyrábějí v různých tvarech, s různými motivy a v rozmanitých barvách.

4347699661_b0b3a1d90b_oMohou být hezkým dárkem kolegovi nebo přátelům či dětem. Těžítka jsou skvělým doplňkem, který oživí interiér. Navíc nemusí ležet jen tak ladem, ale pomohou, aby průvan rozfoukal všechny dokumenty nebo se kniha nezavřela mezitím, co si odskočíte. Spojte příjemné s užitečným a udělejte někomu radost jedinečným dárkem!

Dětské motivy

Vyráběná těžítka jsou vhodná i pro děti. Malému školákovi můžete učení zpříjemnit těžítkem v podobě pejska, kočky, prasátka, berušky nebo housenky. V učebně nebo studijním koutě velkého školáka by se vyjímalo těžítko v podobě kostry či globusu nebo oblíbených motivů. Takováto těžítka se vyrábějí pomocí laseru a u výsledného motivu je dosaženo 3D efektu. Těžítka s 3D motivy jsou velice oblíbená, tudíž radost můžete udělat i znameními zvěrokruhu, stromy, ornamenty nebo historickými či vědeckými symboly.

 6850369727_f34b4b6bd3_oJedinečné tvary

Hranoly, jehlany, krychle, koule či kvádry jsou tvary, mezi kterými můžete vybírat. Prodávají se rovněž v různě barevných podsvíceních, skleněném provedení nebo z nerostů jako je například tygří oko nebo lazurit. Vyberte i vy originální kousek! Potěšit můžete i tzv. sněžítky, které doplní úžasnou atmosféru Vánoc. Těžítka s vámi vybranou fotkou pořídíte za pár korun a vzpomínka v něm ukrytá bude připomínat krásné chvíle. Takováto těžítka jsou ideálním dárkem a zakoupit je můžete skoro v každém fotoobchodě nebo na internetu. Dejte těžítkům šanci a pořiďte sobě nebo svým blízkým či přátelům krásný doplněk do kanceláře nebo pracovny.

Autor úvodního obrázku: llamnudds

Autor obrázku v textu: where paths meet

Autor obrázku v textu: CJTL.IN fashion Jewellery