Umakart, moderní materiál známý vysokou odolností, se hodí do každé domácnosti. Zapomeňte na nevzhledný obklad v koupelně či kuchyni, který si pamatujete z bytů našich babiček. Najděte využití v jeho novém moderním kabátku i ve vaší domácnosti!

Přednosti umakartu

Kromě vysoké tvrdosti se vyznačuje i odolností až dvě stě stupňů. K ošetřování vám postačí mokrý hadřík se saponátem. Mnozí si spojují umakart s nevzhlednými hnědými či zelenými deskami, které jsou vyplněny hnijícími a rozpadajícími příčkami. To už je dávno minulost a konečně se i u nás začíná vracet do moderních interiérů. Umakart je vyroben ze slisovaných kraftových papírů, které se při vysokých teplotách vytvrzují umělou pryskyřicí a lisují se. Díky tloušťce jednoho milimetru najdou uplatnění na různých místech vašeho domova.

ANYWAYdoors volle binnendeuren

Umakart se může pochlubit obrovskou škálu nabízených barev a využít ho skutečně v celém bytě. Ať už se rozhodnete pro kuchyňská dvířka, pracovní desky, jídelní či psací stoly, knihovny nebo skříňky pod umyvadlo. Pod názvem umakart je ale nenajdete, prodávají se pod jinými obchodními značkami, jako je například Polyrey nebo Resopal. Kromě jména se radikálně proměnil i vzhled. Vybírejte třeba věrné imitace dřeva, kopie přírodních materiálů nebo pastelové barvy, které zaujmou každého návštěvníka vašeho domova.

Drahá záležitost

ANYWAYdoors volle deur met insteekgreep

Cena za milimetr silného umakartu se pohybuje okolo 400 korun za metr čtvereční. Nejvíce žádaným kombinacím provedení v bílé a černé barvě. Oblíbené barvy jsou také ty pastelové a pudrové, které zdobí moderní interiéry. Z barev se drží na předních příčkách žebříčku odstíny červené, limetkově zelené a fialové tóny. Pokud chcete do interiéru vnést jedinečnou atmosféru, nechte si vyrobit dekorační umakart s fotkami svých blízkých nebo oblíbených zvířat.

Menší oblibě se těší imitace dřeva. Místo něj zákazníci sahají raději po laminu, které je výrazně levnější. Zapomeňte na předsudky a poohlédněte se po kvalitním, odolném a praktickém materiálu, díky němuž vnesete do interiéru kus nové elegance.

Autor obrázků: anyway doors