[php snippet=1]

Ač máte moderní domov plný minimalistických prvků nebo sázíte na venkovský styl s jemnými detaily, vždy by se ve vašem domově mělo najít místečko, kde budete moci relaxovat vy i vaše děti. Místo, kde děti budou přemýšlet o svých snech a vy po celodenním vypětí najdete trošku klidu. Takové místečko si můžete jednoduše udělat pomocí drobných dekorací.

Papírové dekorace – levně a rychle

 svíčka

Vzpomínáte si ještě na lampiónové průvody, kdy ve tmě mihotala drobná světýlka? Přední návrháři okouzleni jednoduchými papírovými lampionky začali vytvářet různé papírové dekorace do interiéru pro malé i velké. Mohou to být například světýlka štěstí či květy z papíru. Kromě dekorací do obývacího pokoje či dětského koutku upotřebíte tyto veselé papírové doplňky i na zahradní party! Svůj koutek pro odpočinek si vyšperkujte přesně podle svých požadavků. To znamená – nebaví vás sedět na gauči? Pořiďte si obří polštáře nebo na pohovku pár malých drobných polštářků v uklidňujících a tlumených barvičkách. Pohodlně se do nich zabořte a relaxujte. Můžete je využít na sezení, opření nebo zkrátka pro své pohodlí. Mnoho lidí si nachází oblibu v odpolední siestě, kdy si dají svých „dvacet“. Proto se konečně i u nás začínají rozmáhat tzv. denní postele, které vznikly z anglického daybed a u nás je známe spíše jako válendy. Lůžko je většinou umístěno do obývacího pokoje nebo pracovny a je určeno k odpočinku během dne. Svůj koutek si můžete vylepšit také vonnými svíčkami, které dokáží navodit velmi příjemnou atmosféru.

daybed

Dekorace pořídíte levně a hodí se opravdu ke každému stylu. Vonné svíčky můžete vyměnit za interiérové parfémy, které dodají svěží nádech vašemu domovu na dlouhou dobu. Nebojte se udělat změnu a vyberte si místo v domě, kde rádi sedáváte nebo trávíte volnou chvilku a proměňte ho ve svou soukromou oázu klidu a pohody.

Autor úvodního obrázku: party poms

Autor obrázku v textu:  JenSan Candles

Autor obrázku v textu:  Morten Mitchell Larød