[php snippet=1]

Opadané větve vám bijí na okenice, opadané listí šustí pod vašima nohama a vnímáte stále dřívější stmívání? Pak se nalaďte na vlnu podzimu a dny, kdy se brzy stmívá, vyplňte relaxací a v klidu domova. Co letos frčí? Barvy skořice, pepře, badyánu a vanilky. Užijte si sychravý podzim s vonnými svíčkami pod dekou s oblíbenou knihou nebo při sledování napínavého seriálu. Co vám doma zpříjemní zkracující dny?

Využijte doplňků v přírodních tónech

 lahve

Velkým hitem jsou kovové a měděné doplňky. Kovové hodiny s patinou navodí nostalgickou atmosféru a navíc vás uchvátí propracovaným starodávným vzhledem i zajímavě řešeným ciferníkem. Chcete-li rozsvítit své voňavé svíčky, pak si pořiďte originální svícny. Trendy jsou měděné materiály s výřezy. Skvěle budou vypadat rovněž svícny ve tvaru hvězdy, které využijete i během času Vánoc. Jako dekoraci zvolte třeba skleněné vázy s úzkým hrdlem, které můžete jen tak postavit na ozdobu nebo využít jako elegantní vázu. Na půdě nebo ve sklepě možná najdete staré lahve, ze kterých můžete vytvořit vkusné zátiší. Skvěle budou lahve vypadat na parapetu oken, kde vytvoří dokonalou hru světel odlesky lahví.

 stolování

Nebojte se ani moderních doplňků s nádechem starých časů. Třeba barevné flakonky seženete v oblíbeném obchodě IKEA a zkrášlíte svou koupelnu či komodu. Do kuchyně a obýváku si pořiďte starodávné dřevěné hodiny s římskými číslicemi, které vám připomenou brzké stmívání. Zamilujte se i do dalších doplňků! Co říkáte třeba na zrcadlo orámované starým dřevem? Nebo dáváte přednost proutěným košíkům či praktickým dózičkám? Ani doplňky podzimu nemusí být jinak závratně drahé. Barvy v přírodních tónech navodí tu správnou klidnou a hřejivou atmosféru, kterou doplní třeba rozpálený krb či huňaté plédy a deky. Kombinujte moderní styl s nestárnoucími přírodními prvky a barvami a proměňte svůj domov v interiér staré chalupy.

Autor obrázků: homeaccessories