Svatý Valentýn pomalu klepe na dveře a symboly lásky na nás dýchají ze všech výloh obchodů. Pokud ho letos i vy chcete oslavit v plném proudu, pak nezapomeňte na výzdobu svého hnízdečka lásky. Nemusí to být hned koberec se srdíčky nebo rozházené okvětní plátky růží na posteli. Stačí drobné detaily, které potěší a promění váš domov v místečko plné lásky a zamilovanosti.

Srdíčkový Valentýn

 sladkosti

Letošní Valentýn připadá na pátek a vy si tak můžete zamilovaný den protáhnout na celý víkend. Inspirujte se symboly srdíček, které najdete úplně na všem. Se svou drahou polovičkou se můžete zahřívat pod srdíčkovým povlečením z kvalitní bavlny nebo flanelu. Pro miláčka můžete do postele připravit také snídani s drobnými zamilovanými detaily. Například podnosy se srdíčky, hrníčky plné červené lásky a nebo srdíčkové svícny v odstínech rudě červené zahalí váš domov do hřejivých tónů nebeské lásky. Svatý Valentýn neznamená jen květiny, srdíčkové bonboniéry a sexy spodní prádýlko. Pro mnohé může mít i praktické využití. Potěšte své blízké elektrickou dečkou se srdíčkovým motivem nebo využijte nabídky moderních výrobků, které pomáhají od bolesti zad, svalů a kloubů.

 valentýn

Chcete svému drahému ukuchtit něco dobrého? Pak by vám neměla chybět právě k příležitosti oslav zamilovaných srdíčková forma na pečení muffinů či bábovky. Vlastnoručně vyrobené moučníky a čokoládové pralinky potěší každého. Správná dekorace nesmí chybět ani v koupelně, kam se svou drahou polovičkou určitě zavítáte. Příjemná bublinková koupel pro dva může být jednoduše provázena pomalými tóny hudby. K tomu šampaňské a dobrá nálada! Celou atmosféru podtrhnou i červené doplňky ve formě ručníků, osušek nebo mýdelek do koupele. Romantickou atmosféru vytvoří také květinové dekorace a drobné detaily. Pokud chcete svému milému či milé připravit nezapomenutelný zážitek, zkuste vymyslet výlet na hory nebo víkend do romantických měst. Pro odvážnější se nabízí erotické spodní prádlo nebo třeba soukromá strip show jen pro vaše potěšení.

Autor úvodního obrázku:  casafloresdebelen

Autor obrázku v textu:  Florence Ivy

Autor obrázku v textu: kait jarbeau is in love with you