Jaké doplňky zvolit a užít si tak letos Vánoce v harmonii? Najděte si chvilku čas a věnujte se výzdobě domova. Ačkoliv ji většina mužů vnímá jako prach chytající zbytečnost, buďte letos originální a překvapte návštěvy svou harmonickou výzdobou. Řiďte se heslem – vše s citem a mírou a samy uvidíte, že letošní výzdoba bude příjemná, hřejivá a tak akorát svítivá.

Zapomeňte na klasiku!

Také jsou pro vás vánoční svátky laděné do typicky červeno-bílé? Zkuste letos něco jiného! Dobře zvolený věnec vám může dělat parádu po celý rok. V předsíni ho pověste na stěnu nebo dveře. Jak se naladit na vánoční atmosféru? Co říkáte třeba na skleněné stromečky s třpytivým efektem? Skvěle budou vypadat i ozdoby položené jen tak na ozdobné míse nebo nestárnoucí svíčky v barevných skleněných svícnech. Chcete si užít Vánoce v tak trochu nadčasové eleganci?

 dekorace

Pak svůj obývací pokoj vybavte skleněnými karafami, vázou, flakonky a dózami okouzlující tvarem i světlem, které jimi prostupuje. Pokud patříte mezi příznivce vystavených fotografií, dopřejte jim vánoční kabátek – trendy jsou chlupaté rámečky nebo dřevěné s vánoční tématikou. Na stůl a parapet patří i vánoční hvězda v květináči, která bude zdobit váš stůl po celou zimu. Koupíte je ve všech hobby centrech, květinářstvích nebo velkých nákupních centrech a vybírat můžete z klasických červených, žlutých a růžových zbarvení nebo z květin zahalených do lesku drobných třpytek zlaté, stříbrné a měděné.

 ozdoby

Na stůl patří i adventní věnec nebo svícen se čtyřmi svíčkami. Svícny seženete v obchodech nebo si je vyrobte sami. Stačí čtyři svíčky, staré ozdoby, vlastní fantazie a návštěva lesa, kde najdete potřebné šišky, ozdobné větvičky a jehličí.

V kurzu jsou i ozdoby s peřím, které nesmí chybět na stromečku. Proč ladit ozdoby do jednoho tónu? Vystavte si takové, které vám dělají radost – ať už to bude pár let starý hříbek připevňující se na větvičku stromku nebo třeba dětmi vyrobená baňka. Vánoce jsou svátky pohody a klidu a vy máte jedinečnou možnost oprostit se od uhlazeného standardu a připravit si svátky přesně podle svého gusta!