Nejen vodní znamení milují vodu a vše s ní spojené. Líbilo by se vám cítit ve svém interiéru svěžest, jako když ležíte na pláži a vychutnáváte si tamní bublinkový nápoj? Pak vsaďte na „mokré“ motivy, které interiér osvěží a zároveň mu vdechnou novou jiskru až do Vánoc, kdy přijdou na řadu sněhuláci, vločky a andělíčci. Doplňky plné kapek, vlnek a bublin patří k létu stejně jako voda. A co zaujme vás?

Vodní svět u vás doma

 dekorace

Velmi efektivní jsou fototapety, které pořídíte v malých velikostech i velkorozměrných formátech. Najdete na nich fotografie ranní rosy, kapek vody na okenních tabulích i detailní zachycení bublinky vody. Výrazné fototapety se hodí do minimalistického interiéru, stejně jako do jednoduše zařízené místnosti, kde získají svou dominantnost. Líbit se vám budou také polštářky a přikrývky, deky a podsedáky s kvalitními potisky kapek, bublin a svěží vody. Velkou službu vám prokážou i malé jednoduché vázičky s jednotlivými květinami a vždy čerstvou vodou, ze které ucítíte něžný dotek i nekončící svěžest. Jste zastánci vlastní tvorbu? Pokud jste si přivezli od moře mušle, můžete je skvěle využít jako stylový doplněk ve svém domově. Hezky budou vypadat v dřevěné dóze či misce zasypané barevnými kamínky a pískem, poslouží ale také jako netradiční svíčky. Na jejich výrobu budete potřebovat dostatečně hluboké mušle a čajové svíčky. Čajovky vyndejte z plechového kalíšku, vyjměte knot a ztuhlý vosk rozdělejte na menší kousky. Těmi pak naplňte mušle a na mírném ohni je rozpusťte. Během chvilinky vám vosk zatuhne do správného tvaru, stačí přidat knot a můžete svítit.

 židle rope

Designovým doplňkem mohou být také hodiny. Nabídka je široká – co říkáte třeba na hodiny v chladivě kovovém provedení poseté malými bublinkami a vždy ukazující ten správný čas? Hledáte raději originální nábytek? Pak sáhněte po něčem, co bude praktické a zároveň stylové. Pohodlně se usaďte třeba do křesla tvořeného kovovou konstrukcí a napleteného z bavlněných provázků, které jakoby slévaly v potůčky vody. Moderní detaily a dekorace nemusí být vůbec drahé. Vsaďte na svou fantazii a vyberte si vodní doplňky, které vám budou stále připomínat vaše poslední cachtání v moři.

Autor úvodního obrázku: ecolor

Autor obrázku v textu:  necopunch

Autor obrázku v textu: Rope